Meškajúca menštruácia

13. nov 2022

Ahojte 2 dni mi meska menstruacia..ukazal by uz test tehotenstvo? Dakujem

pribinak
13. nov 2022

Áno

autor
13. nov 2022

@pribinak robila som si dnes ale je negativny

pribinak
13. nov 2022

Tak menstruacia môže meškať aj pre inú príčinu ako tehotenstvo, napr cysta

s_o_n_i_k_e
13. nov 2022

mne meškala tri dni a nebola som tehotná, veľa vecí vie ovplyvniť cyklus - stres napríklad...

54tinka54
13. nov 2022

Ak si robila test 2 dni po očakávanej MS, ideálne z ranného moču, tak už by tam mala byť aspoň slabá druhá čiarka.. takže tehotenstvo to zrejme nebude. Mne občas zvykla prísť MS o nejaké 3 dni neskôr, stres to vie takto posunúť.

autor
13. nov 2022

@54tinka54 ano po ocakavanej skusim este o dalsie 2 dni ak nic tak zavolam na gynekologiu

andulkaa2003
13. nov 2022

Áno, mne tento mesiac po 3 dňoch meškania ukázal test 2 čiarky a po 4 dňoch digi clearblue ukazal 2-3. Takže ešte sa testni a keď nič neukáže, zavolaj na gyndu 🍀

majamat
13. nov 2022

este stale je sanca, ze si tehu,a k nevies, kedy bola ovulka, ovulka sa moze posunut kludne aj na obdobie ocakavanej ms co je zhruba o 2t( smaozrejme toto je uz extrem, moze byt posunuta aj o 5dni oproti normalu ).
a v takom pripade by si mala pozitivny test asi az v obdobi, ked ti bude ms meskat 7-10dni, vynimocne az po nejakych 14dnoch.
cim dlhsie meska, tym nizsia sanca. uz teraz je sanca ze si tehu mensia, ked ti vychadza negativny test, ale vylucene to este stale nie je. cim dlhsie po ms bude, tym viac bude sanca klesat.

domculis
20. nov 2022

@majamat ahojky poslednú ms som mala 19.10 . Cez ovu sme skúšali to bolo cca 2 a 3.11 . A ms som mala dostať 16.11. Ale neprisla stále. Test som robila rano 16.11 a nic je tam šanca aj keď je test negatívny.

majamat
20. nov 2022

@domculis ako vies kedy si mala ovu?

domculis
20. nov 2022

@majamat podla hlienu a bolesti ... ale nič stoho nakonec prišla dneska

majamat
20. nov 2022

@domculis tak uz vies. na zaklade toho som ti chcela napisat, ze ak si minimalne 2t po ovulke a nemas asponducha, sanca je minimalna.

domculis
20. nov 2022

@majamat okí ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre