Meškajúca menštruácia 6 dní

malaria1121
1. mar 2018

Ahoj baby,

prosím Vás skúste mi napísať poradiť.

Minulý týždeň v piatok som mala ako zvyčajne dostať menštruáciu. Avšak do dnes mi neprišla, je to 6 dní. Robila som si 3 x testy a boli negatívne. V inej skupine som sa dočítala že to môže byť či už oneskorená ovulácia, cysty, hormonálne problémy a podobne.

Strašne sa bojím. Stresov som posledné dva týždne prežila dosť, avšak vždy mi menštruácia prišla.
Takisto výtok mávam normálny celý cyklus až doteraz.

Prosím poraďte.

alex49
1. mar 2018

práve s tých stresov ti môže meškať, mne meškala 10 dní, ked som robila štátnice

bbebe
1. mar 2018

mne meskala 21 dni a mam cystu

malaria1121
autor
1. mar 2018

@bbebe ako vám to zistili? a čo ďalej?

malaria1121
autor
1. mar 2018

@bbebe a aké si mala príznaky? iba meškala?

damijanka
1. mar 2018

Mne to tiez meska uz 11den ,z coho netusim no planujem test a potom aj dr.veru mozu to byt aj cysty mala som ich aj ja a meskala

malaria1121
autor
1. mar 2018

ah baby samozrejme dr budem riešiť ale dnes nedvíhala. a zajtra nemôžem k nej ísť.

damijanka
1. mar 2018

@malaria1121 potom.dajte vediet kde bol problem lebo ja mam taky tak

sisi123123
1. mar 2018

Ahojte baby 10dny mi meska menstruacia a dnes som to dostala ale slaby velmy a uz 10dny ma bolia krize aj brucho a somm si nespravila ani test lebo davame si nato velki pozor tak asi nehotna nebudem mislim........... Poradte prosim

sisi123123
1. mar 2018

Ahojte baby 10dny mi meska menstruacia a dnes som to dostala ale slaby velmy a uz 10dny ma bolia krize aj brucho a somm si nespravila ani test lebo davame si nato velki pozor tak asi nehotna nebudem mislim........... Poradte prosim

andula09
2. mar 2018

Hlavne nestresuj, nemusí to byť len cysta ale treba ísť na vyšetrenie v každom prípade..

nellka21
2. mar 2018

Mne meskala 6dni, na siedmy som dostala ale taku silnu, po 2 dnoch som musela ist do nemocnice na injekciu, lebo som mala velke krvne zrazeniny. Potom sa to uz ukludnilo a dalsi menzes bol ok. Yiez som myslela ze som tehotna a aha :-/

marianna_peskova
2. mar 2018

Môže to byť cysta, ale ja skôr predpokladám, že to bude nadmerným stresom. Mne sa práveže v takomto prípade menštruácia spúšťa aj mimo menštruácie.

malaria1121
autor
2. mar 2018

A co babky teraz robit? Doktorka ma vezme az buduci piatok.

nellka21
2. mar 2018

Ked nemas tazkosti nerob paniku 😉

21maminka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malaria1121
autor
5. mar 2018

Baby nakoniec meškala 10 dni ale prišla. Počkám kým skončí a obehnem gyndu

zzzan
28. jún 2020

Dobrý deň , prosím vás o radu .. 24.5.som dostala menzes ..prišiel o dva dni skôr, čo je u mna nezvyčajne a trval o deň dlhšie, ale s tým , že som ho mala dva dni, tretí deň nič a potom zvona štvrtý deň až do šiesteho dňa . Stále ju mám 5 dni ale možno je to tým, že jeden deň vymeškala ..nerozumiem prečo . Nechala som to tak . O 4dni na to som mala krv v hliene keď som sa utrela .. a ďalšie 4 dni na to mi začal hnedý hlien .. na další deň bol silnejší a na 3.uplne hnedý ..potom deň nič, a na 5.den zvona krvavý ..mala som bolesti v podbrušku a mierny tlak.. nakoniec som zašla ku gynekologičke. ta má prezrela, vzala moč aj krv, urobila ultrazvuk s tým že mám volať o týždeň o výsledky .. volala som a povedala že je všetko v poriadku .. povedala že sa mám na konci tohto mesiaca ozvať, že mi urobí výter . Lenže som nevolala pretože som mala dostať pred 5. Dňami menzes ..neprišiel ...dostala som mikozu trvá už 4 dni . začali má bolieť bradavky a všimla som si že okraje mi začali hnednut a sú tam viditeľne žili, ktoré som pred tým nemala .... myslite si že to bude tehotenstvo ak používame kondom a v krvy mi nič nenašla ??? .mozno som tam šla skoro ?

nellka21
3. júl 2020

@zzzan ahoj ťažko povedať čo to môže byť keď to nezistila ani dr. Ale napr. pri zahniezdovaní vajíčka v maternici sa môže objaviť krvavý výtok. Niektoré ženy pociťujú aj bolest. Niektoré majú ešte na začiatku tehotenstva normálne menzes. Skus počkat, co povedia výsledky. A zbytočne nestresovat, toto všetko sú len domnienky.

zzzan
7. júl 2020

@nellka21 takze na koniec som menzes dostala lenže meškal týždeň a znova to bolo skôr do hnedá a bol dosť slabý . Dnes mi má skončít a neskôr pôjdem k gynke

janie7
31. júl 2020

Ahojte dievčence, neviete prosím poradiť v mojom prípade? Už vyše troch rokov mávam pravidelný ms, avšak od minulého mesiaca mi začal haprovat. Tak som išla ku gynekológovi so všetkými možnými tehotenskými bolesťami, cítila som sa strašne, ale tehotenský test bol negatívny. Verdikt po vysetreni bol PCOs, ale o tom som vedela a hodnoty mám v norme. Tak mi zobrali krv ešte na Progesterone, všetko v norme. Po pichnutí Agolutínu sa mi mrška neskôr spustila. Tento mesiac som pokračovala v užívaní Inofolicu a pridala som včeliu materskú kašičku a už mi mrška mešká 14 dní, lenže teraz ma iba brutálne bolia prsníky a chrbát. Snažíme sa o bábo, no som z toho môjho tela úplne zmätená.

ninusqa_25
15. okt 2021

aj mne mešká už 11 deň

jadrania
15. apr 2022

Dobrý večer
Chcela by som sa spýtať posledný menzes som mala 9. Marca 2022 a dnes je 15. Aprila 2022 menzes nigde

ivanocka83
6. aug 2022

@jadrania Ahoj mam ten isty problem meska mi 6 den.Amala si bolest brucha ?Prisli ti.Ako si to riesila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre