Meškajúca menštruácia

mici88
30. jan 2024

Ahojte. Už vyše týždňa mi mešká menštruácia. Skúšala som si dať pohár vína, horúcu vaňu a všetky podobné rady , ktoré som dostala ale stále nič. Stále cítim tlak v podbrušku ako keby má prísť a to som cítila už dva dni pred termínom ms, taktiež cítim dosť veľký tlak v prsiach , čiže cítim presne typické PMS príznaky už 11 dní . Na cca šiesty deň meškania som si spravila preistotu test a ten bol negatívny.
Minulý mesiac som bola chorá takže to pripisujem hlavne tomu prečo mešká menštruácia. Ale chcem sa spýtať či je ešte nejaká možnosť tehotenstva ,či nebola posunutá ovulácia a test nemusel ukázať? Pretože som už počula viac takých prípadov.
V pondelok idem k lekárovi tak dúfam ,že bude všetko ok a nebude tam zápal ani nič 🙂 .
Ďakujem za rozumné odpovede.

dadka1997
31. jan 2024

@mici88 ano, sanca je vzdy pokym nepride ms

sofia1979
31. jan 2024

@mici88 ešte si sprav test ak nepríde kúp si čaj kotvicnik pomôže

zuzka1620
26. mar 2024

@mici88 ako si dopadla u Dr?? Pichli vyvolávacia ms, ci potvrdili tehu??Ja mam teraz tento istý problém...akurát teda nemala som prekonaný zapal

mici88
autor
26. mar 2024

@zuzka1620 ahoj. Menštruácia prišla po 10 dňoch meškania. Kvôli chorobe bola pravdepodobne posunutá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre