Meškajúca menštruá 7 dní

julka5551
28. okt 2023

Ahojte, možno to bude pre niekoho hlúpa otázka ale potrebovala by som poradiť. Už týždeň mi mešká menstruacia a u mňa to nieje vôbec normálne, keďže mi príde buď presne alebo ešte jeden dva dni skôr. Celý život to tak mám. Robila som si aj tehotenské testy keďže s manželom sa aj snažíme o bábätko ale sú negatívne. Teda možno je skor niečo nie v poriadku so mnou (nejaké ochorenie). Moja otazka teda znie že kedy by som to asi mala riesit s doktorom. Vôbec neviem či čakať alebo čo, naozaj sa mi toto nikdy nestalo. Ďakujem za všetky rady.

jaskolka
28. okt 2023

@julka5551 nebola si chorá, nebrala trebárs nejaké ATB? Stres? Nejaké náročné obdobie? eAj to môže narušiť cyklus.
Ťažko povedať, môže to byť aj cysta.. Ak sa menzes nedostaví, tak smer gynekolog.

julka5551
autor
28. okt 2023

@jaskolka práveže vôbec nič z toho. Všetko bolo ako aj iný mesiac. Len neviem či už mám robiť paniku a volať doktorovi alebo ešte čakať.

mici88
28. okt 2023

@julka5551 väčšinou sa volá lekárovi po 14 dňoch meškania, ale kľudne zavolaj aby si bola pokojná. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre