Mešká mi menzes. Som tehotná?

ivunozka
14. nov 2011

Dobry den, chcem sa opytat na vas nazor. Meska mi menstruacia (sice nemam pravidelnu, ale vzdy do urciteho dna ju mam, a tentokrat, este neprisla, uz je to 3 den po tom), a mali sme s priatelom sex, ale prerušovany raz, a potom len s ochranou, a robila som si v den ked som mala dostat menstruaciu test, a vysiel negativne, ale stale som nedostala svoje dni. Priznaky nemam ziadne, len niekedy bolest v podbrusku, a jedine teraz som ochorela (mam nadchu). Tak sa chcem opytat ci mozem byt tehotna? Dufam ze nie teda. Dakujem za odpoved

nikolet_89
15. nov 2011

to, ze ste mali prerusovany sex neznamena, ze nemozes ostat tehotna, chlap vylucuje aj pred vyvrcholenim semeno a niekedy to staci, hovori sa tomu "kvapka lasky". Myslim, ze by si si mala zvazit co spravit ak si nahodou tehotna, mala by si sa o tom porozpravat s priatelom, skus si zopakovat test ak ti opat vyde negativny a menstrucia sa nedostavi tak si ho urob o par dni, pripadne chod k lekarovi, moze to byt aj v niecom inom, v takom pripade by ti lekar mohol dat vyvolavacku a menzes dostanes...

nikolet_89
15. nov 2011

@ivunozka daj vediet ako to dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre