Mešká mi menzes kvôli tomu, že som bola chorá?

8. dec 2022

Prosim zeny, hlavne tie, ktore mozno s tymto budu mat skusenost . Som 9 mesiacov po porode, kojim, prva menstruacia mi prisla 4.10, druha 3.11.
A dodnes nic ziadna menstrucia ani naznak
Mala som s manzelom styk ale vzdy len s ochranou, pred dvoma tyzdnami som bola chora chripka bolesti hrdla plus hnacky a krce v bruchu, nebrala som ziadne tabletky koli kojeniu som vzala maximalne detsky kalciovy sirup, sem tam stoptussin a na hnacky laktobacily probiotika, moze to byt, ze mi meska koki tomu? Prosim vobec sa na tretie babo necitim som uz zufalaa, test som neskusala robit bojim sa odpovede

sabina_71
8. dec 2022

Ak to bolo len s kondom tak je tam minimálna šanca. Po virózach je úplne bežné, že dôjde k meškaniu menštruácie. Raz mi po takej silnej meškala 20 dni, ale tiež som testovala, lebo som sa bala. Na tvojom mieste si spravím test, ale nemyslim si, že by si ostala tehotná.

autor
8. dec 2022

@sabina_71 dakujem, snad budem tiez ten pripad, kazdym dnom stresujem viac, mozno si nakoniec fakt ten test spravim....

veronika3110
8. dec 2022

Môže aj choroba, ale tu ms by som nerátala… ja som 7m po pôrode, tiež kojím a ms chodi ako sa je chce… raz 13 dni, raz 39, potom 45, teraz som aktuálne 40DC.. dr mi vravela že aspoň rok po pôrode obzvlášť keď kojím nemá zmysel počítať

autor
8. dec 2022

@veronika3110 super, dakujem velmi pekne za odpoved aspon trosku ste ma ukludnila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre