Mešká mi menzes. Kedy si môžem urobiť test?

gaborovagaborova
12. dec 2022

Ahojte baby, včera som mala dostať menzes, a ešte som nedostala. Kedy si môžem spraviť tehotensky test môžem aj hneď ukáže mi tam dačo? Alebo až po týždni mam spraviť? Ďakujem za odpovede😊

moni106
12. dec 2022

@gaborovagaborova uz by mal ukazat.kludne do toho 🍀

gaborovagaborova
autor
12. dec 2022

@moni106 mam iba také mierne bolesti pod bruško ale nič žiadne krámy nič. Mala som dostať včera a nedostavilaaa sa vôbec.

moni106
12. dec 2022

@gaborovagaborova bolesti v podbrusku mozu signalizovat tehotenstvo ale aj PMS.

gaborovagaborova
autor
12. dec 2022

@moni106 skúsim počkať do večera či sa dostaví, a keď nie tak večer si spravím test. Ďakujem za odpoveď 😊

svetlonos
12. dec 2022

Testuj z prvejo ranneho mocu, je omnoho koncentrovanejsi. Aspom sa vyhnes hladaniu fuchov a kanalikov 🙂

ivik4
12. dec 2022

My nevieme kedy mas ovulaciu 🤷‍♀️. Napr.ja ju mam ku koncu cyklu takze zbytocne by som testovala. Vsetky tehotenstva som mala pozitivne testy az 2 tyzdne po meskani ,navyse ranne som mala negativne, poobedne pozitivne

dadka128
12. dec 2022

Môžeš už testovať, mne práveže lepšie ukázalo vecer ako ráno. Ale ako chceš ty, este dnes počkaj a zajtra testuj.

lenkadenisa
12. dec 2022

@gaborovagaborova hlavne si kúp digitálny a budeš mať istotu, nemusíš hľadať čiarky a kanáliky a všelijak prisvetlovať fotky

54tinka54
12. dec 2022

@gaborovagaborova ak si tehotná tak áno už by ti mal test ukázať. Testuj ale radšej až zajtra z ranného moču.

lucylliana
12. dec 2022

@gaborovagaborova môže aj nemusí ak máš pravudelnu MS tak by ti mal test už ukázať no je lepšie robiť test s ranného moču lebo je najviac koncentrovaný

ankare
12. dec 2022

@gaborovagaborova sprav si test, držím palce 🙂

dorka_33
12. dec 2022

@gaborovagaborova ako si dopadla? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre