Mešká mi menzes, ale test je negatívny

diaszoky
11. feb 2021

Ahojte baby zazili ste situaciu ze vam meska menzes teda ze ste bili tehoten a napriek tomu ste mali neg tehotensky test? Lebo mne meskaju dva dni a test negativny. Mojej sestre neukazali testy tehotenstvo 6 tyzdnov. Ake mate skusenosti vy?

vladka2503
11. feb 2021

@diaszoky ahoj 🙂 práve to riešim, v utorok som mala z krvi potvrdene tehotenstvo ale na testoch ešte stále nič.. A to som mala vyše 190 hcg..

denden77
11. feb 2021

mne pri prvom tehotenstve ukazal test slabu druhu ciarku na piaty den meskania 😊

diaszoky
autor
11. feb 2021

@vladka2503 aha a v ktorom tyzdni si

drozdajkahra
11. feb 2021

Ja som mala dobre dva týždne meškania len jednu čiarku žiadne duchy, čo už som si namyslala diagnózy 😂🤦‍♀️ všetko dopadlo dobre

klarissa25
11. feb 2021

Ked ti meska ms neznámena ze si tehotna 🤦‍♀️😉

vladka2503
11. feb 2021

@diaszoky asi 4.. Dva dni mi mešká, mali sme IUI pred 17 dňami, keby nejdem na kontrolný odber krvi, netuším dozetau ze sa niečo deje

vladka2503
11. feb 2021

@drozdajkahra no presne si tie diagnózy prehrávam v hlave aj ja! Aj ti povedali preco sa to môže stať? Všetko bolo ôk?

diaszoky
autor
11. feb 2021

@klarissa25 ja viem ale ked sa oot pokusame moze znamenat

diaszoky
autor
11. feb 2021

@vladka2503 nemala si ani bolesti ako pred ms

matttulka3
11. feb 2021

@diaszoky ahoj, u mňa 4 testy boli negatívne a 5 digitálny bol pozitívny. A pritom som vedela, že som tehu.. 😉 Čiže, áno mam s tým skúsenosť 😉 ten digitálny je drahší ale si myslím, že spoľahlivejší. 😉

vladka2503
11. feb 2021

@diaszoky vieš čo pravidelne cítim pichanie na jednej strane a občas ako pred MS ale keby fakt neviem ze som tehotná tak si to pravdepodobne ani nevšimnem.. Aj prsia sa mi len jemne zväčšili ale nebolia

drozdajkahra
11. feb 2021

@vladka2503 no neviem prečo, nepytala som sa ale keď test neukazoval, tak asi nízka hodnota HCG... Cele tehotenstvo super až na nevoľnosti, tie som mala celé tehotenstvo.. Držím palce aby to bolo v poriadku 🍀

vladka2503
11. feb 2021

@drozdajkahra ale pri 190 a viac by za normálnych okolnosti už mám ukázať nie?

drozdajkahra
11. feb 2021

@vladka2503 noo tak to neviem, nikdy som sa tým nezaoberala, keďže obe detičky boli na prvú supu, pri prvom ukázal test hneď, pri druhom nie, ale v tom čase som mala mat akurát preventívnu, tak som to spojila

malycka
11. feb 2021

Ja som tiež do dnešného rána riešila meškajúcu menštruáciu presne 11 dni mi meškála 7 testou negatívne boli a dnes ráno som dostala menštruácia tak že tehotenstvo to nemusí byť

sonnnka
11. feb 2021

Ja som mala prve dva testy negat a to mi uz menzes meskal 9 dni... treba si robit test rano kedy je moc koncentrovany a skor zachyti hcg

diaszoky
autor
11. feb 2021

@sonnnka okey

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre