Mešká mi menzes a pichá ma v bruchu

cicaaa007
15. dec 2020

Ahojte baby..neviem vôbec čo mi je meškajú mi krámy už 6 dní pichá ma v bruchu (v celom bruchu) a niekedy ma strašne bolí podbruško v poslednej dobe som bola aj strašne v strese ..skoro stale mi škrká v bruchu a cítim sa nafúknutá pichá ma na ľavej aj na pravej strane podbruška prosim vas o všetky rady😟Už som zúfala a k doktorovi nechcem ist tak rychlo

cervenaruza123
15. dec 2020

@cicaaa007 Zial odpoved ti da len lekar, neviem preco k nemu nechces ist. Moznosti je strasne vela, co ti moze byt a cez net to nikto nevysetri. Ked mozes byt tehotna, sprav si test moze to byt aj tym. Moze to byt ale kopa inych veci.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cicaaa007
autor
15. dec 2020

@cervenaruza123 ked ja mam strach aj z toho kovidu lebo mám mamu ktorá je velmi chorá a často sa snou stretávam tak nechodim po doktoroch tak by som chcela vediet vase skúsenosti..(ani prsia ma nebolia a nemám ich naliate)

slniecko187
15. dec 2020

@cicaaa007 ahoj skus zavolat doktorovi telefonicky ti mozno poradi
moze ti byt hoci co a nikdy nevies kedy sa to este viac skomplikuje

lintu
15. dec 2020

stravuješ sa normálne? cyklus môžeš mať teoreticky rozhodený aj tým stresom.

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicaaa007
autor
15. dec 2020

@cicaaa007 A baby chcela som sa ešte spýtat ze ako to je keby je zena tehotná môže stahovať brucho môže ho skrčiť alebo keď si sadne tak sa spravia akokeby ¿faldy¿ alebo by bolo vypuklé 😂lebo ja neviem naozaj čo mi je a už ma aj napadá tehotenstvo no bojím sa

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cicaaa007
autor
15. dec 2020

@taskataska 🤣haha nie len bolesti v podbrušku mám už dlhšie a teraz sa prejavilo aj toto škrkanie nadúvanie a tak a ešte som nebola tehu tak neviem aké to je tak preto som dala na rady od vás 😕

cervenaruza123
15. dec 2020

@cicaaa007 Tehotenstvo sa u kazdej prejavuje inak. Jedna ma tisic priznakov, druha vobec ziadne. Fakt sa neda povedat, cim to moze byt, kludne sa ti tak moze prejavovat tehotenstvo ale aj hocijaky problem s travenim. Ja by som si na tvojom mieste spravila test, mal by byt uz pozitivny, ak si tehotna. Ziadne priznaky ti tehotenstvo nepotvrdia, jedine test. Dokonca ked ti meska menzes z inych dovodov, to tiez moze sposobovat priznaky podobne tehotenskym. Ak budes mat test negativny, tak treba patrat dalej, pravdepodobne nieco s travenim

ninusa221
16. dec 2020

Kamaratke prišli po 15 dnoch a už sme stresovali že je v tom😃 neboj nič ono može byt že ich už dostaneš preto ti je tak slušne povedané na hovno.😃

kristina2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amelie2017
16. dec 2020

Co takto kupit si test a odpichnut sa od jeho vysledku?

cicaaa007
autor
16. dec 2020

@cicaaa007 baby dnes stále nič žiadna mrška neprišla 2dni mám taký biely trošku hustejší výtok aký mávam pred menštruáciou ale neviem fakt nechápem tomu ..

heidi4
16. dec 2020

@veronikaszabova 😀😀😀 ctrl c, ctrl v 🤭🤭🤭

kristina2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre