Mešká mi menzes a mám bolesti

domci12
9. jan 2023

Ahojte😀 chcela by som sa spýtať mala som dostat 8.1 ms a neprišla no odvtedy mam silne bolesti pod bruškom jak keby mam dostat niesom prechladnutá a budí ma pomali týžden to že musim isť na malú… Mám nepravidelnu ms a teras som mala 2 mesiace 8 tak som cakala ze dostanem aj teras a nič. Začala som pomali už 2 týžden dost vela jest a to u mna neni zvykom

stellarstar
9. jan 2023

@domci12 prechladnutá, cysta, myom, stres, hormóny

cakambabatko
9. jan 2023

pcos?

domci12
autor
9. jan 2023

@cakambabatko Čo to je ? 😁

kitycat
9. jan 2023

@domci12 mas akoze pocit, ze si tehotna a ze ti uz plod tlaci na mocak, ci co? 🤔

mamkalentedkova
9. jan 2023

Akože,dosť si odporujes..keď máš menzes nepravidelný a tvrdia ,že mešká len podľa toho,že posledné dva mesiace si mala 8. A mesiace predtým to bolo ako ?

stellarstar
9. jan 2023

@domci12 Google - pcos - enter = čítaj a študuj

stellarstar
9. jan 2023

@domci12 ako čítam tvoju stenu nejak to tehotenstvo riešiš už roky, ešte si sa nič nenaučila?

domci12
autor
10. jan 2023

@stellarstar ani nie lebo vzdy mi ten menzes prisiel a neriesila som ale teras je to ine lebo este ma tak dlho brucho nebolelo

stellarstar
10. jan 2023

@domci12 ale aj vtedy to bolo také, keď nechceš byt tehotná chráň sa. Existuje zig možností

domci12
autor
12. jan 2023
domci12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flora2511
14. jan 2023

@domci12 to je krásne 😍, gratulujem! Nech je vsetko v poriadku po celý čas.

emmik46
27. jan 2023

@domci12 gratulujem a mne meska jeden deň bolesti mam také ako stále pred ms,len mi je tiež cudne že som začala veľa jesť co vôbec nezvyknem.....uz si bola u gyn?

domci12
autor
14. feb 2023

@emmik46 ano bola som a som v 11 tyzdni 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre