Mešká mi menzes a bolí ma brucho

muska333
23. mar 2013

dnes mam 39DC a menzes stale nikde,uz treti den ma boli brucho chvilku podbrusko potom cele brucho a prsia ma tiez bolia,robila som aj test a vysiel negativny.aka moze byt pricina meskania?neviete mi poradit?dakujem

kessica
23. mar 2013

chod k dr. to je cele co Ti mozeme poradit . 🙂

katieg85
23. mar 2013

@muska333 pri moceni ta neboli tak trochu

muska333
autor
23. mar 2013

@katieg85 nie,s tym nemam ziadne problemy

zuzkazivcak
23. mar 2013

@muska333 Ja mam podobny problem, len ma neboli brucho ale len prsia....som v 36DC a menzes nikde a test negativny. Pockam este niekolko dní a uvidim....ale najlepsie bude zajst k lekarovi 🙂

domin85
24. mar 2013

@muska333 Podobne, dnes 37DC ms nikde. Ja som si ale test nerobila, lebo ma uz dlhsie pobolieva podbrusie tak si stale hovorim ze na druhy den uz to pride, teraz cez vikend je to intenzivnejsie ze mam pocit ze kazdu chvilu, a stale nic. Zajtra pri praci skocim do lekarne a som zvedava. Daj potom vediet ako si dopadla ty 😉

muska333
autor
24. mar 2013

@zuzkazivcak ja pojdem k lekarovi ake nedostanem v tyzdni

muska333
autor
24. mar 2013

@domin85 ty daj potom vediet ako si dopadla ked spravis test.Ja zatial este stale nic

domin85
24. mar 2013

@muska333 Jasne ze napisem 😉

zuzkazivcak
24. mar 2013

@muska333 ved jasne, treba ist a mat istotu...potom daj vediet....drzim palce....

domin85
25. mar 2013

@muska333 No tak ja zatial nic, aj som si spravila test, chvilku sa mi zdalo ze tam je nieco este slabsie od ducha ale ked som na to kukla asi o pol hodinu znova uz to tam nebolo. Takze asi nic a caka sa dalej...

muska333
autor
2. apr 2013

@zuzkazivcak
@domin85 baby aj som zabudla vam dat vediet.Tak ja som uz aj mala MS.Takze zase sa nepodarilo ☹

drobcek8992
19. júl 2013

.... uz mi to meska 6 dni, asi 2 tyzdne mam bolave prsia a vacsie o jedno cislo. Test mi vysiel negativny. Som fajciarka a uz pomaly 2 tyzdne nie som schopna zobrat cigaretu do ust, lebo mam pocit, ze sa povraciam... co si mam o tom mysliet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre