Mešká mi menzes

19. okt 2022

Ahojte 18.9 som mala poslednú Ms potom cca 2-4.10 som mala krvavý výtok riešila som s gyn všetko ok a teraz som mala 16.10 dostať ale ešte som nedostala som aj chorá mám antb ale ja som neskutočne nervózna,nikdy sa mi to nestalo už som si dala aj magnezko ale nepomáha mám doma dve malé deti takže aj tie má teraz s každou maličkostou vytocia
Prosím vás čo si mám dat aby už prišli 🙈🤣

autor
19. okt 2022

Nechápem prečo to zaradili do skupiny či som tehotná,stým to nemá nič ,máme ochranu

januska12323
19. okt 2022

Keď si chorá je to úplne normálne, a ak si mala dostať 16. ešte to za meškanie nepovažujem.

autor
19. okt 2022

@januska12323 nejde ani o to meškanie ale o to ako som nervózna čo si dať od nervozity,neviem este sa mi to nestalo aby ma a krivo uložené tričko nahnevalo

autor
19. okt 2022

Možno nejaký čaj ?

vani190493
19. okt 2022

Deci červeného večer 😉

werony_n
19. okt 2022

Skúste si robiť medovkovy čaj, alebo sú vitamíny od organic oasis anti stress therapy 🙂 tiež mam také stavy pred menzes, vadí mi aj keď manžel hlasnejšie dýcha 😀😀

autor
19. okt 2022

@vani190493 mám antibiotiká 🙈

autor
19. okt 2022

@werony_n musím čosi ísť kúpiť
Veď to je strašné presne vseeetko mi vadi

januska12323
19. okt 2022

Sex a víno 😁 aspoň to prvé, pomáha vždy.

vani190493
19. okt 2022

Jáj, prepáč. 😉

eliska1986
22. okt 2022

Ahojte,menzes mal byt zaciatkom oktobra1 alebo 5,dodnes neprisiel.Medzi tým som bola aj chora.včera(22.10)prsia naliate horeli ako gule a a dnes rano nic,prsia nebolia.Zienky dokedy cakat na menzes?co moze pomoct na privolanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre