Mešká mi menštruácia, ale test je negatívny

villinka
12. jan 2022

Ahojte, mám taký malý problém. Už 6 dní mi mešká MS, cyklus mám pravidelný každých 28 dní. Nedávno sme mali s priateľom nechránený styk, no ani jeden z nás si nepamätá kde to skončilo. Mám citlivé prsníky, bolesti v podbrušku akoby mala ms prísť, no stále nič. Výtok mám biely, vždy som ho tak mala. Skúšala som víno, teplú kúpeľ ale nič nepomáha. Tak by som vás chcela požiadať o radu, poprípade vašu skúsenosť. Vopred vám všetkým ďakujem!

kamila58
12. jan 2022

@villinka O pár dní znova test. Nemala si nejaký stres alebo napr. liečbu ATB?

villinka
autor
12. jan 2022

@kamila58 stres som mala. Ale napríklad nikdy predtým sa mi to nestalo, a to som sa stresovala vďaka bývalej práci dosť často, no vždy prišli na čas alebo meškali len dva dni.

kamila58
12. jan 2022

@villinka
6 dní po očakávanej menštruácii by som už čakala pozit. test.
Robila si len jeden? Mohol byť napr. chybný.
Skúsila by som znova o 3-4 dni, ak vyjde negat. a menštruácia nepríde - gynekológ.

cervenaruza123
12. jan 2022

@villinka Menzes moze meskat z mnohych pricin, aj ked inokedy mavas pravidelne. Test by si mala uz asi pozitivny, keby si bola tehotna, ale urob si podla mna o par dni zase a ked bude negativny, skoc k lekarovi, on by hned mal vediet posudit co sa deje. Mohla ti aj meskat ovulacia alebo vynechat, vtedy menzes pride neskor alebo vobec a jeden cyklus moze vynechat. Mne sa to raz stalo.

villinka
autor
12. jan 2022

@kamila58 robila som si dva a obidva vyšli negatívne. Rozmýšľala som, že spravím ešte jeden a v pondelok sa zastavím u gynekológa.

villinka
autor
12. jan 2022

@cervenaruza123 ďakujem veľmi ❤

kamila58
12. jan 2022

@villinka To bude najlepšie 🙂
Dr. ťa vie vyšetriť, riešiť prípadný problém a budeš mať jasno 🙂

carduelis
13. jan 2022

@villinka ak si mala stres tak ten zvykne posunut ovulaciu a aj menstruacia pride neskor

villinka
autor
13. jan 2022

@carduelis ďakujem ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre