Menzes po samovoľnom potrate a možné tehotenstvo

katka14
26. jún 2015

ešte v apríli tohto roku sme prišli o mimi v 9tt. normalne som sa vyčistila, prva mrcha meškala len par dni, ale teraz akosi meška takmer tyzden. príznaky žiadne, len brucho ma raz boli, potom prestane. take krce. bol som minuly tyzdne na kontrole u doktorky, a vraj som mala anovulačny cyklus. myslite ze mozem byt tehotna, alebo len vydržať na menzes??? neviem či kupit uz test alebo je to blbost ???

sibalka21
26. jún 2015

@katka14 Neviem ci sa nemylim ale pokial si mala anovulacny cyklus nemozes byt tehotna a je normalne ze ti bude meskat MS... Takze kupovat test je blbost, len treba pockat pokial pride MS

nigguska
26. jún 2015

Ak si mala anovulacny cyklus tak tehotna byt nemozes....no dr sa vela krat mylia a aj cyklus s ovulaciou niekedy vyhodnotia ako anovulacny....no ja by som s testovanim pockala,ono telo po potrate je dost hormonalne rozhadzane,tak vydrz....ale pokia lsi nervozna,tak si test kup a sprav-budes vediet na com si...

safranca15
26. jún 2015

Ja som pred 4rokmi tiez takto potratila a o 4mes som ostala tehu znova no za tie 4mes som nemala vobec ms

roxy80
26. jún 2015

@katka14 ahoj, ja som tiez v aprily otehotnela a potom zaciatkom tyzdna som potratila, nemuseli ma cistit iba som zacala krvavat a vycistila som sa sama a odvtedy ms nikde, cize normalnu ms po potrate som este nemala, tiez cakam a som nervozna a rozmyslam ci testovat alebo nie...ale presne ako pisu baby, telo je velmi hormonalne rozhodene a preto musime iba cakat 🙂

katka14
autor
30. jún 2015

takže dievčence, dnes rano som to nevydržala a testla som. a .... su tam jasne 2 kolejnice jak bejk. este sa z toho neviem spamatat. fuuuha, to bol šok hned z rana.

eri28
5. júl 2015

@katka14 Ja som zazila to iste.Baby som sa v 9tt na sone dozvedela ze je mrtve.Bola som na kyretazi. Prvy menzes prisiel s meskanim ale to mi bolo povedane ze je okej.A druhy uz neprisiel.Uplny sok.Podla mna to bolo skoro po tej smutnej sprave preto sok.Prve mesiace som trosku prezivala tie sona, ale kedze mi byvalo zle a bolievali ma prsia vzdy som dufala.Prehupli sme do tretieho mesiaca brusko rastie a ja sam strasne stastna.Dufam ze dobojujeme a zelam to iste aj tebe.Vobec neviem kedy sa zadarilo a stale tomu nemozem uverit, kedze predtym sme snazili cely rok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre