Menzes nikde a test negatívny

nene1133
26. dec 2020

Ahojte,minulu nedelu som mala dostat ms,namiesto toho som mala par dni trochu ruzoveho spinenia-ale fakt len trochu.Ms dodnes neprisla,test rano negativny.cyklus mam presny,nikdy nemeska.v novembri som bola na preventivke a vsetko bolo ok.snazime sa o babatko,najma cez plodne dni.ja som uz zufala,lebo testy negativne a ns nikde😒

zuzankkaa1
26. dec 2020

@nene1133 to by sedelo to spinenie na uhniezdovanie, robis si dobry test? 10 citlivost,rano, a pozri ho aj neskor, hoci aj po 15min....🤷‍♀️

nene1133
autor
26. dec 2020

@zuzankkaa1 robila som si pepino aj gs mamatest hned z ranneho mocu a nic, ani naznak druhej ciarky, ani ked som ho po hodine kontrolovala😒

eskop
26. dec 2020

@nene1133 nne test ukazal az po vyse 10dnoch meskania ms

nene1133
autor
26. dec 2020

@eskop keby sa dalo ist k doktorke, ale moja robi az v januari...takto som zufala,ze ci to predsa len moze byt babatko alebo co sa tam deje

zuzankkaa1
26. dec 2020

@nene1133 mne tiez pri synovi test ukazal asi az 4 den od vymeskania menzesu a tiez som spinila, ani na utz este nebolo nic vidiet ked som sla na ten 4 den k dr. Tzn.ze som otehotnela neskor ako v strede cyklu ked som predpokladala ze mam ovulaciu. Skus si pozriet este kedy si mala ovulku,sex naposledy a pod. (Ak si znacis) tak plus minus tych 10 dni to je od oplodnenia to uhniezdovanie 🤷‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzankkaa1
26. dec 2020

@bambulienka25 hej,tak sa pise v letaku. Mne sa urobil duch po niekolkych minutach a tehotna som bola 🤜🤛

nene1133
autor
26. dec 2020

@zuzankkaa1 ovulaciu neviem, lebo bolesti boli uplne ku koncu plodnych dni, ovulacny test nebol uplne pozitivny ani raz, hlien skor na zaciatku plodnych dni...tak sa mi zda divne,ze 6 dni po meskani stale nic...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzankkaa1
26. dec 2020

@bambulienka25 ok,tak detailne. Urobila som test,bol.negat,odhodila do kosa,osupala som nan zemiaky,dala varit,zavolala kamoske,ta ze ho mam vytiahnut z kosa a kuknut sa,a bol pozit.Dnes ma 9,5r. Vypocitaj si....🙈🤣 ked sa ti to niekedy stane,napis 💪

zuzankkaa1
26. dec 2020

@nene1133 este ma napadlo, oddialit a spomalit krvacanie bez toho aby si bola tehotna vedia aj citrony a vela vitC....

nene1133
autor
26. dec 2020

@zuzankkaa1 hm,vitamin C si davam..ale beriem ho uz dlhsie a nikdy nebol problem...teraz som par dni vsetko vynechala,tak uvidim ci ms este pride

magdalena1996
26. dec 2020

@nene1133 ahoj skus clearblue digitálny a máš to 100%

evina1111
26. dec 2020

Ahojte tiež sa snažíme o tretie dieťatko dnes mi 2 deň mešká a test negatívny 😕 síce chute sú všelijaké a vkusne som hladná🤭 ovu som mala 12.12 tak neviem či bolo ešte skoro robiť test.mate dievčatá skúsenosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre