Menzes mi mešká týždeň. Je test pozitívny?

27. júl 2024

Prosím vás, úplne som na dne, MS mi mešká týždeň, ale cyklus mám 28-31 dni,asi pred týždňom som mala taky akokeby krvavý výtok, pred polrokom sa mi narodilo bábo, mam dve deti,absolútne nechápem,nakoľko VZDY dôkladne bol použitý kondóm, dala som si na tom záležať,lebo jednoducho ďalšie deti nechcem, dokonca som si potrpela aby to bolo mimo ovulácie,proste všetko som urobila pre to, aby som nezostala tehotná :( myslíte,že takto duchovat mamatest nemôže? Pôjdem si kúpiť ešte digitálny ale proste som v šoku,chce sa mi strašne plakať:(

martul
27. júl 2024

Ale veď tretie nie je katastrofa. Kľud, veľa žien má viac detí a prežili, vrátane mňa.

janinah
27. júl 2024

Prvotný šok prejde a budeš sa tešiť .Keby len také " tragédie" boli na svete ako neplánovane deti....

buberova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzejsik
27. júl 2024

skus ten digitalny, ale na tyzdnove meskanie su tie ciarky dost slabe

majus2323
27. júl 2024

Na meškajúcu MS týždeň je to slabé, ale testy sú takí beťári.... Ideálny bude doktor

vandica
27. júl 2024

Keď týždeň meška tiež je to podľa mňa slabé, a zvlášť mama test. Takéto čiarky som na mamateste mala ešte keď mi ani nemeskala MS, a na iných testoch nebolo nič vidno.

di1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
27. júl 2024

Zda sa mi nepravdepodobne, ze by si mohla otehotniet ked si so davala taky dokladny pozor na ochranu. A si pol roka po porode, to je predsa este celkom skoro aby si uz mala spolahlivo pravidelny cyklus. Ano na tych testoch vidno nejaku slabucku ciarku, ale asi zatial este nerob paniku……

majka99999
27. júl 2024

Ak ma babo pol roka, moze byt ta MS vselijaka este, tyzden meskania je nic. Skus digitalny alebo o par dni.

mia_von_prag
27. júl 2024

Čiarka je veľmi slabá, po týždňovom meškaní by mala byť jasná. Jedine, či nebola posunuta ovulácia. Skús ešte digitálny alebo inú značku

martinka13
27. júl 2024

Čiarky sú veľmi slabé na týždňové meškanie. Pokiaľ ste sa vždy chránili, ako píšeš, je šanca na tehotenstvo extrémne nízka, povedala by som nulová. Kúp iný test.

majamat
27. júl 2024

podla mna tiez tehu nie si. kazdy jeden test teraz akosi duchuje. zrejme za urcitych podmienok mozu duchovat. podla mna je to skor sposobene nejakymi oklnostami. v jednom videu sa jedna farmaceutka vyjadria v tom zmysle, resp to len tak naznacila, ze by to kludne mohli sposobovat aj nejake mikroorganizmy.
neviem, no viem jedno, na takyto vysledok sa netreba zameriavat. treba to znovu odkontrolovat a ak vyjdu 2 kasne ciarky, potom to treba vyhodnotit ako pozitivny test.
taketo testy sa tu s oblubou hodnotia kao pozitivne, pricom 90% zo zien tehu nie je a niektore to maju potvrdene aj negativnym krvnym testom, co dokazuje, ez toto testy robia aj v pripade, ze zeny tehu nie su.

pisala si, ze mimo ovulacie ste s muzim, vies kedy si mala ovulaciu? ako dlho dozadu to je?

colsami
27. júl 2024

Jedine ze bola posunuta ovulacia - to by vysvetlovalo slabe ciarky a aj to, ze si si myslela ze to bolo "mimo ovulacie", ale nebolo, kedze ta prisla neskor...

betka380
27. júl 2024

Mne takto falosne duchovali mamatesty🙂‍↕️

ina2405
27. júl 2024

Možno menzes príde každým dňom a máš biochemické. Po týždni by na Mamateste boli diaľnice.

autor
27. júl 2024

@ina2405 pri poslednom tehotenstve som mala poslednú ms 17.3. a 21.4. mi ukázalo slabú čiarku, dokonca mám na pamiatku tie testy odlozene.. robila som si poobede pepino test a zdá sa mi tam malý duch, ale počkám na ráno...

ina2405
27. júl 2024

Možné je všetko, aj že bola neskpro ovulácia a budú pekne silnieť 🙂 držím palce

ankare
27. júl 2024

Daj nám vedieť. Nech je výsledok akýkoľvek, držím palce!

mladinda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maryetta
27. júl 2024

Tiez som mala najvacsi sok z tretieho. Neviem preco. Ked som zistila ze cakame stvrte uz som to brala s “humorom”.

katie253
27. júl 2024

Podla mňa si tehu. Mne mama testy nikdy neduchovali, podla mňa bola posunutá ovulácia. Myslím si, ze nakoniec budeš rada aj za tretie babo.

bambieblue
27. júl 2024

Mala si si dať teliesko alebo podviazať vaječníky

lienka.7
27. júl 2024

@katie253 mne žiadne testy nikdy neduchovali 🙈 ani pepino, ani mama... vždy som robila až keď mi meškali, a to už boli čiarky ako koľajnice, žiadni duchovia
Ale tu na fóre vidíme, že aj doslova "zazraky" sa niektorým dejú. Cize nič nie je vylúčené...

ahojka5
28. júl 2024

Testovala si aj dnes? Ako si dopadla?

autor
28. júl 2024

@ahojka5 vyzerá to byť negatívne, niečo sa mi tam marí, ale to budú asi len kanaliky, určite by čiarka silnela a nie práveže bola slabšia, dokonca aj kúpený mamatest tam skoro nebolo nič vidieť...nechápem, 3 x som bola tehotná a vždy ukázal pravdivo...raz to bohužiaľ nevyšlo, biochemické...

autor
28. júl 2024

@bambieblue ty si dobre mrdla, za prvé antikoncepciu nemôžem zo zdravotných dôvodov, po užívaní som skončila v nemocnici v dosť zlom stave, konzultovala som to s lekárom, aj dokonca nehormonalne teliesko ale to je ešte menej spoľahlivejšie...plus vraj je s ním dosť problémov...neviem čo bude o 5 -7,8 rokov, ale v tejto situácii s dvomi malými deťmi o 3 neuvažujem, preto som sa dostatočne chránila, myslím,že na 98 percent či koľko je na kondomoch písané, plus odsledovanie cyklu je pre teba malo??

martinka13
29. júl 2024

Celý život fungujem len na takejto ochrane. Odmietam sa kŕmiť hormónmi. Je to rovnako (ak nie viac - keď zabudneš na tabletku) spoľahlivé. Držím palce, aby to dobre dopadlo. Ako som písala vyššie, pidla mňa tehotná nie si.

lneviemmeno
29. júl 2024

Skús ešte digitálny test, ten ukáže podľa mňa dobre. Ale príde mi toto málo na týždeň meškajúcu MS. Mne dve silné čiarky ukázal test 1 deň pred očakávanou MS, čiže ešte ani nemeškala. Daj potom vedieť ako to dopadlo a držím palce 😊

ysseba
5. aug 2024

Ahoj. Ako ďalšie testy?

bambieblue
5. aug 2024

Čítaš vôbec? Sterilizácia je riešenie ,daj si podviazať vaječníky a maš pokoj alebo pre vazektomia pre chlapa 🙄 A ak toto nezvládneš ako píšeš tak chod na UTP a bodka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre