Menzes mi mešká týždeň a testy sú negatívne

19. aug 2024

Je tu niaka žienka ktorej sa to stalo ?
Ahojte s manželom sa pokúšame o bábätko menzes mi už mešká cez týždeň testy stále negatívne
Príznaky kramov nemám žiadne
Boli ste napriek tomu tehotné ?
Menzes mi nezvykne meškať

kitycat
19. aug 2024

Mne meskala 20 dni nakoniec som to riesila vyvolavackou

lneviemmeno
19. aug 2024

Teraz nedávno sa mi to stalo, meškali mi 14 dni a nakoniec prisli samé a dosť silné, proste niekedy cyklusu môže zašibať

evica8370
19. aug 2024

Ahoj, pri synovi mi meskali 2 týždne, testy negatívne ale u doky uz bolo vidno 😉 posunutá ovulka a otehotniet som musela pred menzesom 😁

zrncita
19. aug 2024

moze sa stat, niekedy staci viacej stresu, choroba a podobne a hned to moze rozhadzat cyklus. ja som nemala na den presne ani nepamatam.

autor
19. aug 2024

@evica8370 aj si mala niake príznaky ?😍

simca115
19. aug 2024

Tak choď ku doktorke to bude najlepšie 🙂 môžu to byť rozhodene hormony

lila246
19. aug 2024

Slovo niaky v slovencine neexistuje. Mame bud nejaky alebo nijaky (ziadny). Chces byt matka tak sa prosim toto nauc, je to hanba nevediet

autor
19. aug 2024

@lila246 prosím ta niesme tu od toho aby sa tu riešil slovník
Ja som sa pýtal inú otázku keď ta tato téma neoslovila na o treba zbytočne komentovať 🙂
Ja už jedno dieťa mám a netreba tu urážať moju osobu s tým čo neviem a čo viem 😙

andaluzia12
19. aug 2024

Začali sme na dieťati pracovať, menzes meškal takmer týžden, urobila som si test, bol negatívny.. príznaky som mala predmenštruačné. Ďalší test o pár dni už bol pozitívny …. Aktuálne som 22 tt 🙂

autor
19. aug 2024

@andaluzia12 jej super a po akom meškaní ti ukázal test 2 //😍

evica8370
19. aug 2024

Uff popravde ani uz poriadne nepamätám 😁 bolo to pred 8 rokmi 😁 asi len bolesť v podbrušku ako pred ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre