Menzes mi mešká týždeň a mám žltý výtok

dian1297
1. mar 2020

Ahojte baby. Potrebovala by som sa svami poradiť či môžem byť tehotná. Doktorovi idem cez týždeň ale už to nevydržím. Mešká mi už týždeň menštruácia, mám taký žltkastý výtok a v deň keď som mala dostať svoje dni som sa zobudila na neskutočne kŕče v podbrušku. Menštruácia však nikde. Prsia ma bolia, cez deň niekedy aj bruško zabolí, cítim ako keby som mala zvýšenú teplotu, únava, nechuť do jedla( prítom pred týždňom by som zjedla aj kona) a keď som si spravila test včera vyšlo toto (dole fotka) vidíte to aj vy? Druhý si idem robiť o dva dni aby keď tak bol silnejší. S priateľom máme nechránený sex ale nikdy sa do mňa neurobil. Chápem že to hend neznamená že je to 100% ochranná. Poraďte mi prosím

veronice
1. mar 2020

Vidim tam druhu ciarku. Sprav este o 2 dni test z ranneho mocu a uvidis ci zosilnie.

sense
1. mar 2020

Sprav test o dva dni... a pri nechranenom sexe je to vzdy 50/50, inak talu ciarku som mala ked som.bola tehu a meskalo mi to tri dni

pimpa12
1. mar 2020

@dian1297 vyzerá to že by to mohlo byť, druhý test povie viac

janulienka1103
1. mar 2020

@dian1297 tak ako baby rádia, sprav si o pár dní druhý. My sme sa tiež s priateľom nijak nechránili a nikdy sa nespravil do mňa a v máji sa nám narodí bábätko 🙂 prerušovaný sex nie je žiadna antikoncepcia. A ja som napríklad nemala žiadne príznaky, len mi meškali krámy asi týždeň, to mi už bolo divné lebo stále chodili na čas, tak som si spravila asi 4 testy ale všetky ukazovali dve čiarky.

martuska313
1. mar 2020

@dian1297 ahoj aka je to značka testu?? Ako píšu baby skus o pár dni spraviť znova test 😊

dian1297
autor
1. mar 2020

@martuska313 je to mamatest comfort 10 a áno skúsim o pár dní.

dian1297
autor
1. mar 2020

@janulienka1103 hej hej skúsim mňa trochu zmiatlo aj to že som mala slabšiu mykózu a nevedela som že či mi meškajú z toho alebo čo. Ale už ju nemam a naďalej neprichádzajú a je mi strašne divne. Ani ma len zo začiatku nenapadlo tehotenstvo lebo vôbec sa s priateľom ani nepokúšame nic

jaruska_12
1. mar 2020

Ja som 39 DC mam nepravidelnú ms no zatiaľ to nevyzerá na tehu ☹️

dian1297
autor
1. mar 2020

@jaruska_12 no nič nevidím ale dosť záleží aj od toho aký test kúpiš. Robila som si predvčerom pepino za euro z Tesca a tam ani duch ani nič. Na druhý deň som kúpila mama v lekárni a mala som ducha.

janulienka1103
1. mar 2020

@dian1297 no môže to byť aj stres, choroba ako píšeš a kadečo iné. No ani my sme sa nepokúšali, takže nás to celkom zaskočilo a prekvapilo, pretože deti sme plánovali až o rok- dva, ale stalo sa 🙂

martuska313
1. mar 2020

@dian1297 moze to byť aj chorobou...však uvidíš o par dni 😊

martuska313
1. mar 2020

@jaruska_12 ani ja nič nevidím

slobodna1989
1. mar 2020

Od 16.2 naplno snažíme sa o babo chuti mi bageta a kyslé uhorky sú to chute?

dian1297
autor
2. mar 2020

@slobodna1989 ja takéto chute mávam už niekoľko rokov pred menštruáciou. No ale ak to u teba nie je zvykom niečo na tom môže byť

rusaveri
2. mar 2020

Ahoj skús o 2 až 3 dni a uvidíš či zosilnie potom daj vedieť

dian1297
autor
3. mar 2020

@veronice no spravila som dnes rano a slabucka opäť bola...asi už len navštíviť lekára... Ale ako bolesti v podbrušku mam, aj všetky tie príznaky vyššie čo som písala tak uvidíme no

veronice
3. mar 2020

@dian1297 priznaky ktore opisujes mam skoro pred kazdou menstruaciou :P tehotenstvo pred tyn nez som si spravila test som si vsimla tak ze mi vybehla ciara na bruchu. A sranda je ze taka bola cele tehu - vobec nezosilnela. Takze na priznaky by som sa nespoliehala. Dokonca aj ovulacne testy stale negativne a ta moja NEovulacia ma uz 13 mesiacov 😁

dian1297
autor
3. mar 2020

@veronice veď aj ja mávam dosť silné príznaky pred menštruáciou ale toto je iné... Doteraz som niekoľko rokov mala tie isté práva a vždy došli krásne v deň čo mali iba keď som bola chorá došli neskôr .... neviem no meškajú mi 8 dní uvidím este ..v piatok mám lekára

veronice
3. mar 2020

@dian1297 daj potom vediet ako si dopadla. 🍀

dian1297
autor
4. mar 2020

@veronice no uvidíme idem v piatok lekárovi no cítim sa zle ako keby na mňa niečo lezie už aj teplota zvýšená trochu a spinenie som zachytila...mešká mi 10 dní tak no som zvedavá

dian1297
autor
5. mar 2020

@janulienka1103 no baby zajtra som objednaná k lekárovi. Aj mi stále býva viac a viac zle od žalúdka a nedokážem prespať celú noc. Starost mi robí to že predvčerom a včera som mala hnedý výtok a dnes ráno ako som sa zobudila som mala slabulinke hnedé krvácanie pár kvapiek v moči. Bolestí mám furt rovnaké a ešte som zostala aj trochu chorá...neviem čo si mám myslieť ale bojím sa.....11 dní mi mešká menštruácia

sonia1990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simbatko
6. mar 2020

@sonia1990 ten spodny je ovulacny...a vrchný tehu?

sonia1990
6. mar 2020

No dám

sonia1990
7. mar 2020

Ja som mala dneska ráno takto a to mam mat zajtra menštruáciu takže deň pred očakávanou menštruáciou test poz. Aspoň ze sa môžem pochváliť tu a dostať radosť zo seba von nikomu nemôžem ešte povedať nakoľko v októbri som prezradila hneď a nakoniec ostalo sklamanie(mimomaternicove teh.) Hádam terás bude všetko v poriadku.

dian1297
autor
8. mar 2020

@sonia1990 jejko tak to ti držím palce moja ja som nakoniec dostala menštruáciu a zostala som dobré chorá.. chrípka...

sonia1990
8. mar 2020

Ja mam dneska dostať menštruáciu a zatiaľ vôbec nič tak hádam ani nepríde ešte spravím test tak možno zajtra to by už mali byť pekne 2ciarky

sonicka1306
1. apr 2020

Ahojte babulky 😊 chcem sa opýtať, tie čo ste už tehotné boli. Môžu byť prvé príznaky ( dnes je 8 dni od snazenia) zvýšená teplota 37-37,5 poobedna nevoľnosť, ktorú som najprv pripisovala k zvýšenému prolaktinu, bolesť hlavy, kĺbov , neskutočná spavost 😂 toto mám už druhý deň tak intenzívnejšie...test je negatívny... Takže fotka je zbytočná :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre