Menzes mi mešká týždeň

norita445
21. apr 2021

Mens mi meska tyždeň mam bolave prsia mozem byt tehotna mala to už daktora z vas dakujem

alvaluka
21. apr 2021

@norita445 urobit test ta nenapadlo?

norita445
autor
21. apr 2021

@alvaluka trochu sa bojim s manželom sa snažime 2hy rok a stale nic

borka168
21. apr 2021

@norita445 no kým si ten test neurobíš, asi na to neprídeš 🤷‍♀️

norita445
autor
21. apr 2021

Pravde podobne sa vam musim priznat ja si neviem robit test ked robim nic mi neukaze

fadama
21. apr 2021

To sa už ľuďom nechce písať ani celé slová 🤦‍♀️😂😂😂

borka168
21. apr 2021

@norita445 asi preto že si doteraz nebola tehotná či?

norita445
autor
21. apr 2021

Ne nebola je to prvé

alvaluka
21. apr 2021

@norita445 je mi luto, ze sa snazite dva roky, ale aj doktor sa ta podla mna opyta ako prve, ci si si robila test, ked za nim pojdes s otazkou ci si tehotna.

Kazdy jeden tehotensky test obsahuje navod a neviem, kde moze nastat chyba v takomto testovani.

Ak ti ale fakt nevies, rano nacuraj do cistej nadoby a odnes to manzelovi s testom a navodom.

norita445
autor
21. apr 2021

@alvaluka ďakujem

veronikaszabova
21. apr 2021

@norita445
""Pravde podobne sa vam musim priznat ja si neviem robit test ked robim nic mi neukaze""

Ako to, ze nie?? ved uz si sem davala par testov a boli negativne. Posledny tusim vcera.

petamich
21. apr 2021

minuly mesiac si sa pytala na to iste, davala si sem fotky testov (posledny vcera) 🙂 nechcem sa ta dotknut ale ono to nie je uplne raketova veda ocikat palicku alebo ju ponorit do poharika s mocom - ked na teste po par minutach budu dve palicky si tehotna, ak je tam jedna nie si - napovie ti aj letak

ked su nevies/nechces spravit test ako presne ti mame my indikovat tehotenstvo? my ti zial na dialku krvny test ani sono nespravime

alvaluka
21. apr 2021

@norita445 moja, teba ako prvu a asi poslednu som vyhladala, kolko tem si zalozila.

Aj vcera si sa pytala, ci mozes byt tehotna, ked ti ms meska 5 dni.

Namiesto pisania a pytania sa si urob test, ak je negativny, alebo ak ho ani ty, ani manzel neviete urobit, chod ku gynekologovi.

Pred tym ako otehotnies by som si nacvicila strihanie nechtov babatku, to je horsie ako urobit tehotensky test.

ibajaanikiny
21. apr 2021

Keby si neviem urobit ani taky jednoduchy test,tak by som si asi radsej ani dieta nerobila...kazdy bozi den ma tu nejaka DOSPELA a SVOJPRAVNA zena prekvapi nejakou otazkou...

domka222
22. apr 2021

norita, norita 🤦‍♀️🤨 udivuješ ma čoraz viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre