Menzes mi mešká 8. deň a testy sú negatívne

10. dec 2020

Ahojte dnes mi meška menštruacia 8den test je negatívný
spravila som si ked 2 den meškali nič negativiny a dnes som spravila tiež negativný. tak už neni šanca že by som bola tehotná že? žiadne menstruačne priznaky nemam ako keby som bola už po

1natasa1
10. dec 2020

Vyskúšaj zavolať svojmu gynekológovi a povedz mu, že ti mešká už 8 dní a oni ti povedia, kedy máš prísť.

autor
10. dec 2020

@1natasa1 Skúsim ale test by mi uz hádam ukázalo tehotenstvo po tolkých dnoch meškania že?

1natasa1
10. dec 2020

Áno, ale možno budeš mať nejakú cystu a preto si nedostala menštruáciu, preto by som to isto riešila s gynekológom

autor
10. dec 2020

@1natasa1 Bola som u gynekologicky mesiac do zadu a nemala som niec no este som nemala cystu ale mohla sa mi spravit nehovorim
len minuly mesiac pred ms som si spravila test vysiel pozitivny druha ciarka slabsia na druhy den zas som spravila bola silnejsia a potom na 3 den som dostala ms takze nic stoho a teraz zas meska a nic

juliatriscova
10. dec 2020

skús digitálny test ......

elinosar
10. dec 2020

Stalo sa vam ze po brani progestanele ste ms nedostali? Ja beriem roky a mam na den presne. A teraz je to uz tyzden aj dva dni co mi meskaju a testy negativne. Prehladala som net ci mal niekto podobny problem ale nic som nenasla.

autor
10. dec 2020

@elinosar nepouzivam nič zatial len od kedy som mala pozitivny tehu test potom prisla ms a od vtedy mi menstruacia takto blbne

autor
10. dec 2020

@juliatriscova počkam este do zajtra potom volam svojej gyn....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre