Menzes mi mešká 7 dní a test je negatívny

easterbunny
18. apr 2019

Mešká mi to už 7mi deň. Menštruáciu som mala dostať min.piatok tj 12.aprila a doteraz nič. Tehotensky test som si robila aj dnes a bol negatívny. O bábätko sa snažíme od januára, mám pravidelnu mensturacia až na tento mesiac.. prvý deň poslednej menštruácie bol 15. marec.
Čo myslite. ? 🤔

klaudia_kaja
18. apr 2019

@easterbunny ahoj ak plánujete bábätko áno môžeš byť tehotná mne pri prvom vyšiel pozitívny test až po dvoch týždňoch meškania skús ešte počkať ak ti znovu vijde negatívny navštív lekára držím palce

easterbunny
autor
18. apr 2019

@klaudia_kaja ďakujem za odpoved... áno niekde som citala že sa stalo, že až po dvoch týždňoch ako ti mešká máš pozitívny test.. aj keď nechápem celkom ako je to možné 🤔 znamená to že si ovulovala neskôr? Alebo to jednoducho nejako nezachytí test v moči? Druha vec je že som mala take kŕče už od štvrtka.. teda nie kŕče,to je silne slovo.. proste len niečo som cítila a potom skoro každý deň odvtedy.. že už myslím že dostanem a nakoniec nikdy nič..

saskia_98
18. apr 2019

@easterbunny aj mne vyšiel test pozitivny až po 2 tyždnoch meškania a aj to tam bola taka slaba čiarka že až a dnes mam skoro 5 mesačneho drobca doma. Ovulaciu som mala presne vypočitanu čiže približne viem kedy som otehotnela, no aj napriek tomu som mala takto slaby test. Ešte počkaj a uvidiš ale kľudne ti môže aj tak neskoro ukazať 🙂

mimer
18. apr 2019

Tiez mi vysiel najprv negativny..ale to proste citis ze aj tak sa nieco deje.. po cca 5 dnoch bol pozitivny 🤪

easterbunny
autor
18. apr 2019

@saskia_98 dakujem za povzbudivu správu, tak ešte tam nejaká nádej je 🤩 ešte som nebola tehotná, takze som v tomto nováčik, dik, pekny večer 😊

emmi101
18. apr 2019

Skús sa objednať na krv či by ti nespravili test 🙂

easterbunny
autor
18. apr 2019

@emmi101 ja bývam v uk a tu to funguje trosku inak.. počkám ešte asi týždeň a ak ani vtedy nič tak sa objednam k doktorke 🙂

stastko123
21. apr 2019

Ahojte baby čo myslíte ? Menzes mi mešká a test mi ukázal niečo také , môžem byť naozaj v Tom ?

mimer
21. apr 2019

@stastko123 skus o 2 dni ale podla mna tam mas "ducha"

sonicka96
21. apr 2019

@stastko123 áno tiež tak vidím iba slabú čiarku, skús o 2-3 dní 🙂

stastko123
21. apr 2019

Ďakujem skúsim ale mám taký pocit akoby sa mi mali dostaviť ms len to je taký iný pocit neviem baby mala ste a tým niektora skúsenosť?

sonicka96
21. apr 2019

@stastko123 jedine čo by to mohlo byť je že sa ti maternica zväčšuje 🙂 to je podobná bolesť MŠ 🙂 kedy ti začali naposledy dní?

stastko123
21. apr 2019

Naposledy som mala 23.3

stastko123
21. apr 2019

Ale tak pred 9 mesiacmi som potratila tak si nechcem robiť zbytočne nádeje :/

sonicka96
21. apr 2019

@stastko123 aha takto,to mi je potom strašne ľúto ja som skoro tiež potratila.... No to by ste mala byť v 5-6t ... Ráno ste si robili test? Skúste ozaj neskôr spraviť 🙂

sasa1983
21. apr 2019

@easterbunny kmeňové je počet dní od posledného styku, kedy si mohla otehotnieť. Je irelevantné, kedy si mala/nemala mať menzes, plodné dni, aký bol styk a etc. Ak od styku uplynulo viac ako 16-17-18 dni a test je negatívny, tak tehotná na 99% nebudeš..je blbosť si robiť testy 7-10 dní po styku, ale nie je nutné ani čakať na menštruáciu . Zrataj si posledný styk, a pridaj dobu už od 14 dní a neskôr a urob si ranný test.

bobo1983
21. apr 2019

@stastko123 ahoj, mne takto ukazoval 2-3dni pred menzesom...postupne ciarky silneli...ako pisu holky, skus opat o 2dni...drzim palce!!!

easterbunny
autor
21. apr 2019

@sasa1983 dakujem aj tebe za odpoved... avšak včera večer som dostala menzes.. ja mám applikacie kde mi to priebežne ráta kedy by som mala dostať, tak len preto som napísala že mi mešká týždeň.. ešte stále sa do toho vypočítavania len dostavam.. a to že som tento mesiac mala nakoniec taký dlhy cyklus mi to neulahcuje 😕znamená to že som ovulovala dosť neskoro tento mesiac? Keď len teraz som dostala menzes? Myslím že to skúsim tento mesiac s ovulacnymi testami 🤷‍♀️

stastko123
22. apr 2019

@sonicka96 áno ráno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre