Menzes mi mešká 6 dní, tehotenský test je negatívny

nicol_1
18. jan 2020

Ahojte mávam pravidelný menzes v 30-31 dnovom cykle. Poslednú MS som mala 13.12.2019 - dnes má meškanie 6ty deň. Na 4 deň som si robila test s negatívnym výsledkom. V čase OVU ma pobolieva podbruško a aj číry klzký výtok býva prítomný, lenže číry klzký výtok som mala dlhšie ako obvykle (OVU testy nerobene). Sex bol bez ochrany na plno. Gynekologička mi poradila počkať ešte do budúceho týždňa s testom a potom mi dá termín. Včera večer sa mi spustil hnedy výtok (ako pri začiatku alebo na konci MS) nieje ho veľa, možno na kozmetický tampón. Nikdy sa mi takéto niečo nestalo.Slabučké pobolievanie krížov mám, neprechladla som a ani lieky neužívam. Mohlo by to byt tehotenstvo alebo skôr nejaký zdravotný problém?

limetka69
18. jan 2020

@nicol_1 mozno uhniezdenie, a test zrobit o par dni od dnes 🙂

deti95060810
18. jan 2020

tiež si myslím to isté čo @limetka69

kytkab5
18. jan 2020

Ja som mala menštruáciu poslednú 17.12., ovuláciu 30-31.12. a už 2 dní dozadu som mala na teste diaľnicu. Ak si tehotná, test by už predsa mal byť pozitívny. Urob test a uvidíš 👍

gwendolyn
18. jan 2020

Ak sa este len vcera uhniezdilo, tak este nebude test pozitivny, este par dni pockaj a potom sprav test

sunny_g
19. jan 2020

Ja som mala na 13ty deň PO takto a tiež bolesti krížov, a potom dve krásne čiarky na teste 🤗

wera_ga
29. jan 2020

Ahoj môžem vedieť ako si dopadla? Som v podobnej situácii 😄
@nicol_1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre