Menzes mi mešká 5 dní, test je negatívny a mám zvláštny pocit v podbrušku

bibi_
26. jún 2020

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať mešká mi MS už 5 dní, včera poobede som si robila test pepino vyšiel negatívny. No mám taký zvláštny pocit v podbrušku, moja lekárka momentálne neordinuje, má dovolenku. Tak sa chcem spýtať vás je test pepino spoľahlivý? Možnosťou tehotenstva sme si neni istý. Ďakujem za rady.

smejko25
26. jún 2020

@bibi_ pepino testy su jedne z najcitlivejsich testov 🙂 mne tiez meskali 5dni a prvy test neukazalo nic 🙂 po dalsich 3 dnoch uz bola slaba ciarka a uz potom kolajnice

bibi_
autor
26. jún 2020

@smejko25 no som z toho trochu zmätená, skúsim teda spraviť druhý test zajtra alebo v nedeľu a uvidím , každopádne ďakujem veľmi pekne za radu 🙂

jaskolka
26. jún 2020

Mne spoľahlivo ukázal vždy, keď som bola tehotná. Neduchoval, keď si si nie istá, skus ešte inú značku.

bibi_
autor
26. jún 2020

@jaskolka chcela som kúpiť dva rozdielne no v dm boli iba pepino testy, tak skúsim ísť niekde inde kúpiť dnes a viete mi poradiť nejakú značku ktorá je dobrá?

s_a
26. jún 2020

Ak by si aj tehotná bola, alebo nebola, kym nemáš ťažkosti, ani netreba hneď utekať k lekárovi.. Tak ak do týždňa neukáže test dve čiarky, tak tam skocte a ak test pozitivny bude, tak zavolajte k lekárovi, nech vam da vhodný termín

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
26. jún 2020

@bibi_ ja som robila Pepino,Rapiclear a Top Test a každý mi vždy ukázal spoľahlivo. Keď budú negatívne, a menzes nepríde, tak ísť k lekárovi, ten spoľahlivo potvrdí ci vylúči graviditu

ctrl
26. jún 2020

@bibi_ každú lekárku musí niekto zastupovať v čase dovolenky takisto aj tu vašu .

janinka007
26. jún 2020

netreba behať s každou meškajúcou MS k lekárovi, pokial nie si ozaj tehotná. A aj to má čas. Ja raz toto nepochopím, čo to je za "módu"...

bibi_
autor
26. jún 2020

@janinka007 ale ja som nepovedala že by som hneď išla ku gynekologičke, poprípade by som jej zatelefonovala a samozrejme by som pockala a skúsila ešte aj iné testy nie len jeden, len som chcela vedieť názor ostatných a ich skúsenosti s takýmto niečim.

bibi_
autor
26. jún 2020

@ctrl áno zastupuje, len ja by som k nej nešla osobne ale zatelefonovala a k zastupujúcemu nechcem ísť mám na to osobne dôvody

bibi_
autor
26. jún 2020

@jaskolka určite vyskúšam aj iné testy a pokial nič samozrejme navštívim lekárku

bibi_
autor
26. jún 2020

@jana65l ďakujem za info, o tom fialovom viem, len monentalne v našej dm ho nemajú

ctrl
26. jún 2020

@bibi_ ak túžiš po dieťatku tak vyckaj z testovaním 5-10 dni čím neskôr tým lepší výsledok aby si potom nebola sklamaná

luulinkaa
26. jún 2020

Ahoj, mne pepino vyšiel negatívny a keď som kúpila test z lekárne bol pozitívny. Vyskúšaj nejaký iný a uvidíš, najlepšie s prvým ranným močom tam je najviac tehotenského hormónu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre