Menzes mi mešká 5 dní. Som tehotná?

15. jan 2023

Ahojte, nedavno som pisala o prebiehajúcej bolesti v podbrušku a kŕčoch v case pms … tri dni pred menštruáciou som robila test a bol negativny. Teraz mi uz meska 5 dni. Mala som teplotu 37.3, pálenie záhy a napinalo ma tak ze som musela pizzu vyhodit do kosa. Druhy test som este nerobila. Myslite, ze som konecne v tom ?

lauriik
15. jan 2023

Mozes aj nemusis. Sprav si test.

kacena4
15. jan 2023

no kuknem do veštiacej gule... takže môže to byt aj žaludok...

monika259200
15. jan 2023

Treba si urobiť test. Ja som mala tiež bolesti pred menzesom a mala som aj boľavé prsia. Neriešila som to až mi to zrazu meškalo 5 dní povedala som si že ešte počkám. Ale v ten 5ty deň mi bolo ráno tak zle, že som si rovno išla kúpiť test a bum dve krasne čiarky. Momentálne som v 6tt.

stellarstar
15. jan 2023

My ti tu na 100% nevieme dať odpoveď keďže nemáme usg oči. Urob si test a jedine ten ti vie napovedat či si alebo neni

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
15. jan 2023

Podľa pizze, asi budeš 🤦‍♀️😃

gertrudaosem
15. jan 2023

Áno si

autor
16. jan 2023

@jj298 takze som!!!
...a urcite mi pomohol tvoj komentar...

autor
16. jan 2023

@kacena4 nooooo pozrem do vestiacej gule a.... SOM 🙂 diky za hejt, aj nabuduce si v klude posluz

autor
16. jan 2023

@monika259200 gratulujem 🙂 tak sme dve 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ailiba
16. jan 2023

Podla mna si si prvy test robika skoro, preto ti vysiel negativny. Ak ti neska 5 dni, tak mozes byt tehotna, urcite ti to uz test ukaze. Kludne testuj aj poobede. To, ze ti bolo zle moze a nemusi nic znamenat. Hlavne, nech je tak, ako si ty želáš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre