Menzes mi mešká 3 týždne

lola66
22. sep 2013

potrebujem poradiť ohľadom tehotenstva . Sex som mala asi pred mesiacom a pol od vtedy som mala menštruáciu aj test som skúšala všetko v poriadku aj som sa chránila kondom bolo to s frajerom aby nebolo nedorozumenie je kurva a td ale jadro je to že mi to mešká už skoro 3 týždne a sex som mala asi 4 krát môže to byt aj tým že si telo zvyká ??

janeita
22. sep 2013

@lola66 alebo tým ze sa prilis sledujes prilis myslis na to ze mozes byt tehotna.

Pokial viem zo sexu menstruacia nemeska to by zeny ktore potrebovali oddialit menstruaciu nejedli tabletky ale sexovali a praveze to funguje opacne 😉

lola66
autor
22. sep 2013

ja som to myslela tak že som bola panna a telo sa ešte učii na nové

janinah
22. sep 2013

daj si do googla meškajúca menštruácia a vyhodí ti to niekoľko príčin,ale zvykanie na sex tam nebude.... 😉

lili_mia
22. sep 2013

@lola66 Nie, určite nie 🙂 jedine žeby si mala nestály hormonálny cyklus. Mne sa v lete ms posúva o cca 3 dni, v zime znova skráti o tie 3 dni, ale až o tri týždne, to nie. S kondomom, pokiaľ bol nenarušený a správne nasadený, by si nemala otehotnieť, ale aj tu tá šanca je. Tak šup ku gynde a odber krvi na sledovanie hladiny HCG, tehu test ešte nemusí ukázať nič, ak tam nie čo je. Možno máš len cystu, ktorá časom praskne.

janeita
22. sep 2013

@lola66 aj ked si bola panna sex je len sex 😉 a skor vyvolava ako oddaluje menstruaciu.

lola66
autor
22. sep 2013

ale menštruaciu od poelsdneho sexu som už mala a od vtedy sex už nebol a teraz meškaju aj tak možem moja doktorka je na dovolenke musim čakať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre