Menzes mi mešká 3 dni. Som tehotná?

faberlic_elka
14. aug 2024

Je tam čiarka alebo je to iba kanálik? Mešká mi 3 dní, 1 deň som si robila test bol negatívny, dnes som si robila okolo 11, prv nebolo nič a po 5 min (v limite) mi vyšlo také v strede ružové, teraz je čiara slabšia, ale stále ju vidno.

matrioshka333
14. aug 2024

@faberlic_elka skús zajtra ranný moč

faberlic_elka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egonsk
14. aug 2024

@faberlic_elka tak sa nauc trpezlivosti, ak budes mat nahodou babatko, bude ti to velmi treba 😉 ... ja by som na tvojom mieste v sobotu, alebo nedelu rano skusil testnut.

stellarstar
14. aug 2024

Ženy to fakt? Co by ste robili bez mk? Bežali ku susede ? Pozriem test a dla toho spravím o 2 d neskor ďalší. Dospejte už prosím vás 🙏

martinakb85
14. aug 2024

Mne meškali 4 dni a mala som takúto slabú čiarku, o ďalšie dva dni už bola pekná výrazná🙂) držím palce

anjelicek26
14. aug 2024

3 dni meškania je to slabucke, ale tieto zas neduchuju. Držím palce,nech silnie

ns994
14. aug 2024

Ked sa velmi snazim nieco vidim. Ale slabucke dost. Ako pisali baby. Skus o dva dni. Drzim palce

ysseba
14. aug 2024

@faberlic_elka Je to veľmi divná čiarka, bledá a v strede silnejšia... A na trojdňové meškanie mi príde slabá a aj to je divné, že až po 5 minutach sa táto čudná čiarka objavila (aj keď v limite) Popravde, moc by som sa nenamotávala, skús test zajtra z ranného moču (ideálne o dva dni). Držím palce, daj vedieť 🙂

faberlic_elka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
14. aug 2024

@faberlic_elka tak mešká ti den ci 3?

lilli110
14. aug 2024

@faberlic_elka ja som mala napr.uplne slabucku ciarku pri 5-dnovom meskani a to najprv test negativny, po 2 hodinach, ked som ho chcela vyhodit, lebo som nan zabudla, zrazu 2 ciarky, co by uz kazdy oznacil za neplatny... a tehotna som bola. Syn ma 10 rokov.

faberlic_elka
autor
14. aug 2024

@stellarstar 3 dní

lilli110
14. aug 2024

@faberlic_elka vyskusaj ozaj este rano, podla mna sanca je 😉

faberlic_elka
autor
14. aug 2024

@lilli110 vždy som doteraz mala stále iba jednu čiarku, aj keď pozriem na test teraz stále tam je vidno slabá čiarka, nikdy som takto nemala

lilli110
14. aug 2024

@faberlic_elka ja som dokonca aj pri 2-dnovom meskani mala 1 ciarku a pitom na piaty den uz dve, ale presne ako u teba teraz, uplne slabucka bola, aj to sa ukazala po limite. Asi som mala vtedy posunutu ovulku. Nesledovala som si. Aj som rodila tyzden po termine.

faberlic_elka
autor
14. aug 2024

@lilli110 mne ak meškali tak iba 2 dní alebo o 2 dní skôr nikdy mi takto nemeskali bolesti som mala ako pred MS par dni dozadu

lilli110
14. aug 2024

@faberlic_elka no som zvedava, daj vediet potom ;)

maryetta
14. aug 2024

Zalezi aky presny mas cyklus. Toto mi pride teda veľmi “slabá” ciarka. Ozaj skus ranny moč alebo citlivejsi test. Ja som mala na 5.den vecer kolajnice.
A napr pri druhom tehu uz 2 dni pred ms som mala silnejsiu nez je táto.

melissa_19
14. aug 2024

My sme sa snažili, najprv som sa nevedela dočkať ms potom mi meškali par dni ale neriešila som to lebo aj tak by to nemalo zmysel, nakoniec som na to zabudla popri strese a testovala som až po 2 týždňoch 🤣

faberlic_elka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
faberlic_elka
autor
15. aug 2024

@maryetta Včera som robila intime test, dnes slniecko 2x, a 2x intime neukazuje už nič, MS stále nie je ani bolesti ako zvyknem mať pred. Dnes som kúpila aj digitálny oplatí sa ho urobiť?

andulka1988
15. aug 2024

@faberlic_elka takýto test som raz malá a do pár dní som dostala ms,nebola som tehotná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre