Menzes mi mešká 3 dni. Čo to môže byť?

dimitra
28. jan 2013

ahojte zienky ja sa chcem opytat , menstruacia mi meska 3 dni a vobec nijak sa pri pohlavnom styku nechranime a asi kazdy den ideme na plno. O dietatko sa vsak vobec nesnazime. Zhruba pred tyzdnom som mala 5 min krvacanie ale to len na papieri. teraz mam bolesti v podbrusku ako pre periodou a boli ma prsnik, ale len jeden.Uz 2 dni mi je nejak divne.Ziadne zmenene chute len nahla nevolnost..Bolesti pretrvavaju a perioda nikde.No moze tie posledne dni ma boli nie len podbrusko ale nastava taka stiplava bolest snad v celom bruchu a bokoch.Moj partner ma problem s jednym semennikom tak si myslime , ze tehotenstvo neprichadza do uvahy. Skuste mi povedat co si o tom myslite vy .Dakujem

zuzanka999
28. jan 2013

Sprav si test alebo choď ku svojmu gynekológovi lebo je dosť možné že si tehotná.. aspoň tie príznaky tomu nasvedčujú

nikolet_89
28. jan 2013

a inak mavas pravidelnu mrchu ? ak hej a meska to, tak asi si tehotna 🙂 skus test a potom sa mozete tesit 🙂 a ak nie pockaj este den dva a chod k dr

strihalka
28. jan 2013

prepac,ale kolko ti je?kazda normalni zena, ktera ma meskani tak jde a koupi si tehotenksy test....To ze ma tvuj patrtner porblem s jednim semenikem, jeste neznamena, ze mu druhy nefunguje!takze asi pravdebodobnost ze jsi tehotna je asi cca 50:50....

vinifred
28. jan 2013

..ja si myslím,že celá otázka je na prt.. 😀

lawel
28. jan 2013

Ahoj jasné ,treba si spravi´t test 🙂 A tie bolesti čo opisuješ môžu by´t aj pred menzes aj signál prvých príznakov tehotenstva 😉 a tri dni meška to nie je moc 😝

gerci90
28. jan 2013

"Že každy den ideme na plno " 🙂 hm tebe je 😀 a pritom píšeš že ale neplánujete dieta 🙂
ale my sme tu neni veštice že čo to asi tak je možeme tipovat rovnako ako ty, takže sup test alebo navštív lekara!

haaaluska
28. jan 2013

nechapem prečo sem taku otazku aj dala.urobim si test a uvidim a nie pisat sem take veci.jeziiiis.a nesnazime sa o babatko ale ideme naplno.......nieje čo dodat.

petraxy6
28. jan 2013

@gerci90 @haaaluska dievčence vytiahnite zo skríň veštecké gule a snažte sa objektívne odpovedať zakladateľke otázky😀 Potom nevie, na čom je 😀 Fú a to je pondelok a takéto otázky už sú na svete 😀
@dimitra ja som práve prečítala tvoj príspevok a niečo mi hovorí, že tehotná si - už len preto, že idete naplno (to fakt vtedy na 100% vyjde) 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cerez
28. jan 2013

A čo vlastne od nás očakávaš? Potvrdiť alebo vyvrátiť tehotenstvo? Správna odpoveď je u doktora!!!

seraa
28. jan 2013

@dimitra

3 dni meskanie nie je nic, ale test si urob a mas pokoj..
ak sa nesnazite akoze idete naplno ? cize sa nesnazite ale ratate s dietatom? (dufam)

stanislava2
28. jan 2013

Ja si myslim že tehotná nebude lebo ten jej priatel jej to tam dáva len z toho chorého semennika a boli ju len jedno prso tak to bude mat asi aj ona chore jedno prso z toho nebude moct nikdy kojit 🙂

mamicka70
28. jan 2013

mne meskal 19 dni a az teraz som dostala menzes na nervy lebo je strasne silny

mariosmykal
28. jan 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Využi vyhľadávanie v našom fóre.

Pekný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre