Menzes mi mešká 3 dni a mám veľké bolesti hlavy

1. jan 2023

Ahojte baby mali dTe niektorá takéto príznaky ? Menzes mešká len 3. Deň ale mám veľké bolesti hlavy, a sem tam závraty.. inak má nič neboli ani brucho ani prsia.. raz sme o bábätko prišli tak sa bojím aj test si robiť preto má najprv zaujíma či ste mali takéto príznaky

zmrzlinka2021
1. jan 2023

Bolesti hlavy a zavraty mozu byt priznaky asi tak 1000 diagnoz. Bez testu ti nema vyznam nic riesit.

ajko2011
1. jan 2023

Ja som napríklad nemala žiadne príznaky okrem meškajúcej ms a bolesti podbruška ako na ms. Na 3 deň meškania som si robila test a ukázal riadne koľajnice.

autor
1. jan 2023

@ajko2011 Hmm mna ani bruško nebolu

majamat
1. jan 2023

pokial si mala ovulku priblizne v strede cyklu, tka budes mat uz kolajnice, cize test urobit mozes. pripadne bude aspon duch. pri duchoch samozrejme treba test zopakovat, aj pri negativnom teste a nadalej meskajucej ms. moze ist o neskoru ovulaciu.

ivver
1. jan 2023

Ja som tehotná a áno mám od začiatku ako mi mešká ms riadne bolesti hlavy a závraty.

domka222
1. jan 2023

Ty si tu už písala, že? Presne toto isté si sa pýtala. A test?

macko1007
1. jan 2023

ja som mala prvy krat zavrat asi na 8dpo..na 9ty uz som mala ducha na teste..ked ms meskala 3dni mala som koljnice na teste… skus test

autor
1. jan 2023

@macko1007 prišiel mi dnes ms. Alebo možno ovulke posunutá … idem zajtra l
Lekárovi uvidíme lebo veľmi slabá ms

autor
1. jan 2023

@domka222 dnes mi prišlo veľmi slabé spinenie uvidíme

ankare
1. jan 2023

Urob si test.

autor
1. jan 2023

@ankare aj led mám slabé spinenie ?

ankare
1. jan 2023

Ano, nestratis nič.

diaszoky
1. jan 2023

Mna hlava boli pred ms a mozes ho dostat este. Ja som mala menzes raz tak ze ma uz par dni ored pobolievalo v brusku a niekedy tak, ze nic odrazu krc a bol to menzes

macko1007
1. jan 2023

sprav si test ak mas doma aj tak.. mne pri druhom tehu tiez v case ms prislo slabe spinenie tak som uzivala duphaston,zial bol to MA..pri tretom tehu zase slabe spinenie ale klop klop progestenalle zabralo

autor
1. jan 2023

@macko1007 hmmm nemám doma.. stačí aj ráno?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre