Menzes mi mešká 28 dní a test je negatívny

sisinka20
26. dec 2013

Ahojte Baby. Chcela by som sa vás spýtať. Menštruácia mi mešká 28 dní nikdy mi tak nemeškala najviac tak do týždňa dakedy. Robila som si po týždni test a vyšiel negatívny pred 4 dnami som si zas robila a negatívny. Kamarátka si robila 3 krát a negatívny no nakoniec bola tehotná. Je mi nevolno na zvracanie, boleli ma prsia ja si myslím že som no uvidím ;) V utorok som objednaná na ultrazvuk. Mala ste niektorá negatívne testy a aj tak ste boli tuhu? 🙂

zita19
26. dec 2013

@sisinka20 Kedze toto je len virtualna poradna a nikto nema telepaticke vysetrovacie metody asi sa relevantnu odpoved nedozvies. Ak chces jasnu odpoved, sup k doktorovi. Menzes meska nielen kvoli gravidite.

sisinka20
autor
26. dec 2013

@zita19 ja viem. Ja som sa chcela len spýtať. Či mala daktorá podobný problém, že jej test ukázal negatívny a nakoniec bola aj tak tehu

evelynm
26. dec 2013

@sisinka20 , ak by aj mal niekto podobnu skusenost, pomohlo by ti to?

zuzinka1989
26. dec 2013

@sisinka20 skus si dat do googla negativny test a tehotna 😉 ja som tu kedysi taku temu videla 🙂 snad som aspon kusok pomohla

maria1989
26. dec 2013

čo ste také "milé"? 😉

sisinka20
autor
26. dec 2013

Ďakujem Zuzi pomohla. Lebo dúfam že hej a chcela som vedieť či to mali aj druhé podobne a hej Ďakujem ešte raz ;)

sisinka20
autor
26. dec 2013

A ostatné žienky ste naozaj "milé"...

dejnas
26. dec 2013

@sisinka20 skúsenosť s jedným negatívnym testom a existujúcim tehotenstvom má dosť žien.... skúsenosť s opakovanými neg. testami s časovým odstupom a napriek tomu graviditou, už asi málo-kto....
aj keby si mala posunutú ovulku, 28 dní meškania je už vcelku dlhá doba na to, aby test zachytil prítomnosť hcg.... ale tak možné je samozrejme všetko, presnú odpoveď ti dá lekár, a najpresnejšiu až po krvných testoch 😉
príznaky, ktoré opisuješ, som ja mávala napr. vždy pri meškaní menzesu....
ale tak - zbytočne tu "veštiť", šup šup zajtra k lekárovi 😉

zuzinka1989
26. dec 2013

@sisinka20 rado sa stalo 🙂

koniarova
26. dec 2013

@sisinka20 Test by ti určite po 28 dňom meškania graviditu ukázal. Ja si myslím, že nie si tehotná. Je to už moc dlhá doba. Ten lekár bude najistejší. 😉

tt247
26. dec 2013

Ty kokso, ak nechcete niekomu poradit, tak sa vobec nezapajajte do temy...kočka tu položila normalnu slušnu otazku a vy ste s prepacenim poniektore sproste a utocite na nu..akoooo nehnevajte sa... 😒

foofee
26. dec 2013

mne az po 3 tyzdnovom meskani ukazal test tehotenstvo... zalezi na tom, kedy si mala ovulaciu. Ja som otehotnela v case ked som ms mala dostat. MS ti mohla vynechat, ovulaciu si mohla az po tom, ale ani nemusela.. Najlepsie bude lekarske vysetrenie, nech ti pichnu vyvolavacku, spravia ultrazvuk

poppy1
26. dec 2013

@sisinka20 mne ukazal test pozitivitu az na 49 DC 😉 ja som otehotnela cca den pred menstruaciou 😉

sisinka20
autor
26. dec 2013

Na vyvolávačke som už bola a nič. Na silvestra som objednaná na ultrazvuk tak uvidím 🙂

anjelicek26
26. dec 2013

@sisinka20 - napinanie na zvracanie a pnutie v prsnikoch prave sposobuje u tehotnych zien rychlo stupajuce hcg. Ak ty ziadne hcg v moci nemas, tak si tieto priznaky - prepac ak to tak napisem - namyslas. Co asi kazda zena, keby jej vynecha menstruacia a snazi sa o dieta. Tehotna s negativnym testom s velkou pravdepodobnostou nebudes. Skor ti zblbol cyklus. Treba hladat pricinu.

augustovkaa
26. dec 2013

Mne digitálny test ukázal, že som tehotná už v deň meškania men. Čiže si myslím, že tehotná nie si. Po mesiaci meškania by ti test mal ukázať dve čiarky, ak by si bola tehotná. Ale výnimka potvrdzuje pravidlo. Daj vedieť, veľa šťastia🙂

schutzangel
26. dec 2013

sisnka20 a kolko dni si od vyvolavacky? ja som bola v pondelok a dala mi vyvolavacku tak uvidime zatiial nic, meskala mi 8 dnipotom mi ju pichla aze ak mi do 10 dni nepride tak mame prist naultrazvuk.ale nechuti mi ani jest a podbrusko mavam dost napnute alebo ako keby tlaky. jedno tehotenstvo sice mam za sebou ale vtedy som ani neveela ze som v tom ako teraz

sisinka20
autor
26. dec 2013

no tak isto mám aj ja a v utorok idem na ultrazvuk 🙂 No ja som 2 týždne od vyvolávačky a nedostala som

sylvie
26. dec 2013

ahoj, mne to meskalo sice len nieco vyse tyzdna, ale test som mala tiez negativny.. hladina HCG bola este velmi nizka.. otehotnela som neskor, aj termin mi kvôli tomu doktor posunul..

tonjadabik2
27. dec 2013

@sisinka20 ahoj ja som to mala pri dcerke.. test negativny a kramy nikde.. a bum.. bola som tehotna v 9 tyzdni.. doktor mi len povedal..neverte nikdy testom..tie niesu 100%.. takze tak 😀 ale teraz mi ukazal. hned..najprv jednu slabu ciarku a po 3 dnoch uz silne dve..

paprika28
24. apr 2018

Čaute baby,ja som mala ms min mesiac 2krat a teraz mi mešká týždeň ,máte s tým niektorá skúsenosti 😉

agikaku
24. nov 2018

@sisinka20 Prosím, ja sa len chcem spýtať, či ste bola po tých negatívnych testoch tehotná, lebo ja mám teraz taký istý problém, ďakujem.

sisinka20
autor
24. nov 2018

@agikaku veru nie až 4mes. Po Tom

agikaku
24. nov 2018

@sisinka20 A ak sa možem spýtať, po vyvolávačke keď ste nedostali menzes, čo bolo potom? Niečo vám doktor dal iné, alebo ako ste nakoniec dostali?? Ďakujem

agikaku
24. nov 2018

@sisinka20 A po vyvolávačke ste nedostali? Čo potom nasledovalo? Po čom ste potom dostali menzes? Ďakujem

sisinka20
autor
26. nov 2018

@agikaku fúha no to si už veru nepamätám :/

agikaku
26. nov 2018

@sisinka20 No konečne aj sa som dostala menzes včera.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre