Menzes mi mešká 23 dní

smajlik123
8. nov 2017

Menzes mi mešká 23- ti deň a robila som si nedavno test a vyšli mi dve čiarky, pobolieva ma podbruško ako ked mam dostat menzes ale menzes mi ako si nechodí, s manželom sa snažíme cez 2 roky už riešime umele oplodnenie, boli sme zatial iba na konzultácií. Žeby sa nám podarilo chyba je v manželovi ja mam perfektne vysledky nam bolo povedané. Čo si myslite teda som či nie ? Je to trochu rozmazane na fotke triasli sa mi ruky :D Ďakujem

aduska121
8. nov 2017

Ked ti tak dlho meskaju a dve ciarky vidno poriadne tak ti gratulujem🙂

jany149
8. nov 2017

Ja si tiež myslím, že "je to tam", rýchlo k lekárovi, aby potvrdil, už by malo byť vidieť aj na ultrazvuku... držím palce..

laura821
8. nov 2017

Podľa mňa je to tam! 🙂 Dlhé meškanie,a také krásne 2čiarky😍 čím skôr k lekárovi😉

smajlik123
autor
8. nov 2017

Myslím, že mi aj tak dlho nemeškali ako teraz, je to už len šok pre nás, že su tam dve čiarky. Akurat moja gynekologička tam zajtra nie je :/ dá sa to aj s krvy zistit, že by mi ju odobrala moja obvodáčka ?

mimer
8. nov 2017

To je jasne ako bič. Gratulujem 👍

aduska121
8. nov 2017

@smajlik123 no podla hcg hormonu ano

smajlik123
autor
8. nov 2017

Ráno pojdem k obvodáčke a dam zajtra vediet či je to tam alebo nie 🙂

jankabrano
8. nov 2017

Nie je o čom 😉 gratulujem 🙂🙂

silverrko
8. nov 2017
ankare
8. nov 2017

Gratulujem!!! Silno držím palce!

adula7777
8. nov 2017

Vyzerá to, že ANO 🙂

smajlik123
autor
8. nov 2017

Robila som si este jeden pred pol hodinou a este silnejsie su 🙂

luta13
8. nov 2017

@smajlik123 GRATULUJEM!...Dokonale //...Tesim sa s Tebou, ze po 2 rokoch vam to takto vyslo prirodzene...Prajem krasne a zdrave tehulkovanie...Kludne sa zajtra objednaj na prvu kontrolu, myslim, ze po 23dnoch meskania MS bude uz babätko aj vidiet v brusku - teoreticky by si mala byt v 7tt...Daj sem potom vediet, som zvedava na vysledok 😉

kluska
9. nov 2017

jasne, ze si 🙂

osky
9. nov 2017

Tuto otazku myslis vazne???
Si si precitala navod na teste?

Ty tam tie 2 kolajnice nevidis?????

Gratulujem!!

beky1813
9. nov 2017

A naco pojdes k obvodacke? Tak si pockaj na gynekologa, boze, uz tie ciarky ani silnejsie byt nemozu a ty sa pytas, ci si tehotna?

nitusiak
9. nov 2017

@osky to vďaka tomu šoku, nečakanému a obrovskej radosti žena nevie uveriť 🙂

nitusiak
9. nov 2017

Krásne a krásne koľajničky 🙂 Určite si, blahoželám a chápem tvoju otázku, nadšenie i radosti. Iste tomu nemôžeš pri tom všetkom uveriť 🙂 Blahoželám.

iwanka222
9. nov 2017

Blahozelam 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smajlik123
autor
9. nov 2017

Tak som tehotna 🙂 Dala som ranny moc do labaku a vysledok mam pozitivny 🙂

beky1813
9. nov 2017

@smajlik123 no to bola extra rychlost, gratulujem

smajlik123
autor
9. nov 2017

To bolo ako vypadnutie s rychlika 🙂 nikdo nic netusil 🙂 zajtrq pojdem k ženskemu a to mi hned vystavi knizku ci to je po urcitom k mesiaci,?

tiimka
9. nov 2017

@smajlik123 moj gyndos dava az po troch mesiacoch tehu tehotensku knizku. V podstate dva mesiace mas za sebou, uvidis ako je to u tvojho dr.

danik1505
9. nov 2017

@smajlik123 ked budes v 12tyzdni.. teda jeden trimester za tebou, dostanes knizku tehotensku 🙂

betulienka79
9. nov 2017

@smajlik123 gratulujem ti 🙂 a veľa zdravíčka prajem......

pelian
9. nov 2017

Keď ti vyšiel test pozitívny a máš takéto príznaky tak je to potom jasné 🙂 Gratulujeeem

xxxxxnnnnn
9. nov 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre