Menzes mi mešká 20 dní

9. dec 2020

Ahojte baby .
Mám na vás otázku menzes mi meška už 20 dni .
Mám nepravidelne cykly take ich aj tam mávam dosť dlhé. Ale toto sa mi ešte nestalo uz 5 deň tak slabo krvacam . Niečo je aj na intimke ale naozaj nič extra je to skôr ako spinenie . Test som si robila cca 1.12 a bol negatívny je možné že som tehotná a vtedy bol test ešte skoro urobený? Alebo môže byt že to tento mesiac mám brat skôr ako menzes ? Ďakujem ha vaše skusenosti

simona1998
9. dec 2020

Ahoj , skus znova test a ak bude negatívny zájdi ku gynekológovi 🙂 on bude vedieť

autor
10. dec 2020

@simona1998 ďakujem za radu 😉 lebo niekde som čítala že keď aa raz za čas hormóny zbláznia tak je menzes aj taký slabý len ako spinenie

snazilka_bio_mamka
10. dec 2020

po 20 dnoch by si mala mať jasne pozitívny test. Skoč ku gyn. toto nebude tehotenstvom

1bambinko1
10. dec 2020

tiež si myslí, že niekde nastal asi nejaký zdravotný problém a osobne, sama za seba ti môžem povedať, že by som si isto zavolala gynekológovi a riešila to čo najskôr

autor
10. dec 2020

@snazilka_bio_mamka takze ešte raz . Negatívny tehotenský test som mala 1.12. Nie teraz

autor
10. dec 2020

@1bambinko1 ja to už riešim práveže mi dal inofolic a vyzerá to že sa to po inifolicku ešte zhoršilo .

snazilka_bio_mamka
10. dec 2020

Autorka, 1. 12. 2020 ti meškali uz 10 den, tak ci tak by si mala mať pozitívny test

autor
10. dec 2020

@snazilka_bio_mamka to áno ... ja som sa len vyjadrila k tomu že si napísala že po 20 dňoch by som mala mat pozitívny . No neviem čo sa to deje ale ďakujem za názor a skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre