Menzes mi mešká 2 dni. Mám ísť už k lekárovi?

martinabalazova
12. apr 2018

Pekny den prajem,10.teho som mala dostat menzrs,meska mi dva dni..minuly mesiac mi menzes skoncil 15.teho a s manzelom sme mali styk 5 dni po menzese tak nejako..zatim su to dva dni co menzes meska a neviem co sa deje kedze mam pri moceni bolesti ku koncu mocenia a aj prsia citim ze su naliate,ozaj neviem ci ist k lekarovi alebo este pockat ci dojde menzes..mozem byt aj tehotna? Dakujem
0
Odpovedz

monane
12. apr 2018

ešte by som počkala, podľa mňa to hrozne moc skoro riešiš

luckyza
12. apr 2018

kup si test a uvidis, zbytocne bezat k dr ked aj tak dokopy nic neuvidi

sindas
12. apr 2018

Bolesti ku koncu močenia môže byt napr. aj zápal močových ciest a ak je v tele zápal môže to narušiť aj cyklus. Takže ak ti mešká cyklus nemusí to byť hneď tehotenstvom.

martinabalazova
autor
12. apr 2018

@monane rozumiem, ja len ci to nieje aj nejaky zapal,kedze ta bolest pri dokonceni moceni ma trapi,i ked aby zas vo vysledkoch neukazalo krv ako ked ma zena menzes..zato som taka nervozna..uvidim,pockam 🙂

martinabalazova
autor
12. apr 2018

@sindas sak si myslim aj to ..tak neviem ci cakat alebo radsej zajst k dr..som jak mal :D

zdenkastanka
12. apr 2018

Urob test a ak bude pozitivny chod k dr😉drzim palce...

deti95060810
12. apr 2018

bolesti ku konci močenia? Tak to skôr bude močový mechúr - zápal ako tehotenstvo.... zájdi k obv. lekárovi, nie ku gynek.
ja to mávam, časom sa to len bude zhoršovať....pomáhajú antib.

janickacrazy
12. apr 2018

@martinabalazova ak nejdeš k dr. kup si aspon urologický čaj alebo alchemilku, to je dobré na močový mechúr, ale s tehu to nesúvisí, to bude skor ten zápal

martinabalazova
autor
12. apr 2018

@janickacrazy ano ,mam brusnicovy na mocove cesty ;) lenze k dr.chcem ist az po menzese kedze moj dr.ma cez menzes nechce osetrit..uvidim,ak nedojdu do nedele tak budem nutena k dr.zajst. ale dakujem

janickacrazy
12. apr 2018

@martinabalazova môžeš ísť aj k obvodnému, ak je to zápal močových ciest, tak ti dá ATB, stačí doniesť moč ráno a uvidíš, ak by ťa to stále bolelo teda

zdenkastanka
12. apr 2018

Na toto mi super pomohol aj urinal akut.... a brusnice susene
@martinabalazova

cukroska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenkastanka
3. máj 2021

@cukroska ty odpovedas na otazku spred 3 rokov?😂😂

cukroska
3. máj 2021

@zdenkastanka 😄😄😄😄😄a bolo nebolo 😄😄😄

zdenkastanka
3. máj 2021

@cukroska no autorka príspevku uz ani nie je aktivna😁😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre