Menzes mi mešká 2 dni

6. feb 2021

zdravim ,, ja len ,že mám obavy a neviem čo robiť ,ms mi mešká 2 dní nejak to nechcem riešiť lebo mám nepravidelný cyklus ,takže ,, ale týždeň pred očakávanou ms som mala taký mliečny tekutejši výtok ,, aj po dnešnom cvičení sa objavil ,, nemal žiadny zápach ani žiadne svrbenie ,, no a zajtra.to budú 35 dní od styku to bol vtedy cca15DC ,, kedy bol priateľ vo mne chvíľu bez kondomu ,, (neurobil sa ) ,, po 23dnoch od styku som si robila test vyšiel negatív,, len teraz mám obavy ,že či nniesom vtom ,, cyklus mám okolo 47dnovi,, áno viem je to veľa , ale nejaké rady ako skôr prírodnou cestou možno upraviť cyklus

ninusa221
6. feb 2021

Aj mne meškali 2 dni vždy mi chodia skor tak som stresovala ale prišli🙆🏽‍♀️ Môže to byť aj stresom ak maš toho vela je vela faktorov

miadi
7. feb 2021

Kup si test mozeme rovnako hadat ako ty. A realita moze byt ina.

veronikaszabova
7. feb 2021

Ak mas cyklus 47 dnovy a sex bol na 15dc, nemusis stresovat. Lebo v tom case si urcite nemala ovulaciu, nakolko lutealnu fazu 100%ne nemas dlhu 32 dni.

mikasz
7. feb 2021

Ked bol test po 23dnoch negativny, je mala sanca, ze si tehotna, to by ti // uz ukazal
Moze to byt zapal, stres

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre