Menzes mi mešká 2,5 mesiaca. Som tehotná?

lucika739
16. máj 2020

Ahojte žienky pred meiasom som si robila tehu test ale bol negatívny je ďalší mesiac a menzes nikde stále menska už 2,5 mesiaca? Poraďte čo mám robit

pribinak
16. máj 2020

Čo tak skúsiť gynekológa?

asia83
16. máj 2020

@lucika739 Doktor??? 😏

zooeynka
16. máj 2020

Urobit novy test?

deti95060810
16. máj 2020

urob si test...

miisaj
16. máj 2020

@lucika739 mne tiez takto meskal 2mes a Dr. nic nevidela. Mala som dojst na druhy den na vyvolavacku ale nechcela som. Mozno intuicia? A o dalsie 2 tyzdne uz test ukazal 2 ciarky. Urcite sa testuj.

s_a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkakozickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
16. máj 2020

@evkakozickova myslím polyp? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

minka432
16. máj 2020

Ahoj 🙂 Urob si test clear blue s indijatorom tyzdna 😉 A budes si na istom..vyborny test.
Objednaj si ho cez net a budes ho mat lacnejsi..(ja som to aspon tak urobila)

aylinn
16. máj 2020

@minka432 no zamňa clearblue zbytočne vyhodené peniaze. Ani raz mi neukazal vysledok a vzdy som ho robila presne podla navodu. Vzdy bol prazdny displej. To si moze za par e kupit obyčajny a už tyždne jej povie lekar. Ajked nerozumiem velmi ked je sanca ze mozem byt tehotna a 2.5 mesiaca mi meska ms a nejdem k dr 🤦‍♀️🤦‍♀️

lucika739
autor
16. máj 2020

@aylinn k mojej lekárke sa momentálne dostať nedá len telefonicky :/.

minka432
16. máj 2020

@aylinn ja som asi z tych 4 testou clear blue..mala jeden chybny..😀😉 Takze keby robim test tak urcite ten..a v akcii stal 7-8eur 🙂 Ale tak 100 ludi 100chuti 😊

pribinak
16. máj 2020

@lucika739 gyn. pohotovosť určite funguje

mirkava
16. máj 2020

@lucika739 a robila si si dalsi test?

janka19814
17. máj 2020

Dobry mala som dva dni slabe spinenie a menzes mi meska tyzden s partnerom sa snazime o babo test mi ukazal len jednu ciarocku no to bolo 5 dni dozadu a moja prsia su zilovate doteraz take neboli urobit si dalsi test dakujem za kazdu radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre