Menzes mi mešká 12 dní. Som tehotná?

21. apr 2024

Ahojte, poslednú menštruáciu som mala 5.3. druhý menzes som mala dostať 9.4. mešká mi 12 dní posledné dni mám bolesť pŕs a podbruška hlavne bradavky ma bolia mala som to aj predtým ale keď ma začali bolieť prsia zachviľu som menzes dostala ale teraz nič viem mam si spraviť test ale nechcem sa zase sklamať 🥹 mali ste aj vy takýto problém? Ďakujem Vám za odpoveďe 🩷

really8
21. apr 2024

Nej si.

vanilkovazmrzka
21. apr 2024

Sprav si test. Ked dostanes menstruaciu alebo ti doktor diagnostikuje nejaky problem, budes menej sklamana ako z testu?

simca115
21. apr 2024

Také príznaky môže byť aj pri menzese. Urobte si test , a budete si istá. Chápem nechcete sa sklamať ale aj pri návšteve lekára to budú vyžadovať.

domka222
21. apr 2024

Áno,moja kamoška mala taký problém. Keby som jej nekúpila test,tak čaká asi do pôrodu kedy dostane ms. Nič iné aj u teba nevyrieši túto záhadu ako test,poprípade potom lekár

koniarova
21. apr 2024

Nie,nerob si test a čakaj este pol roka. 🤦🤦 Dúfam,že nemáš 15 lebo rozmýšľanie také máš.

kikusenka1
21. apr 2024

Predmenstruacne syndromy a tehotenské bývajú rovnaké. Keď si mama nechránený sex a menštruácia ti mešká prvé čo ma miesto písania napadne je ísť do drogerky a kúpiť si test . Keby ti mešká 4 dni ok ale 12 je už dosť

autor
21. apr 2024

@kikusenka1 takže to môže byť aj pms?

kikusenka1
21. apr 2024

Môže aj nemusí... príznaky sú v oboch prípadoch rovnaké. Ja som mala rozdiel v tom ze ma boleli prsia keď som bila tehotná a pri pms nie. Preto ked mi menštruácia vynechala jeden deň a zacítil som bolest v prsiach hneď som vedela kolka bije 😂 v každom prípade si treba spraviť test a budeš si ista

matullienka
21. apr 2024

Myslíš, že tu ti to povedia? Treba urobiť test

anavixy
21. apr 2024

Ano, mala som, mala som dovod ocakavat meskanie (posuvala som si menstruaciu), takze som si myslela ze to az tak zabralo. U mna to bolo tehotenstvo, moze to byt aj nieco ine, ale tehotenstvo je celkom pravdepodobne, ak si mala nechraneny styk. Kazdopadne, nikto na svete ti to inak nez testom alebo vysetrenim nepovie.

zuzana9393
21. apr 2024

Bože tento test stojí asi 1€ a máš výsledok behom pár sekúnd 🙈 ale nie, ty sa radšej spýtas tu mamičiek, či si, alebo niesu tehotná. Akože ak chces byť tak veľmi držím palce, ale fakt ti tu žiadne nepovie výsledok.

angeli121212
21. apr 2024

Choď a urob si ten test, to čakanie je stresujúcejšie . Radšej vedieť na čom si a buď si to odsmútiť alebo uvidieť nádej. Nemáš na čo čakať

autor
21. apr 2024

@angeli121212 robila som si ale žiaľ negatívny tak ja už neviem fakt že čo.

angeli121212
21. apr 2024

Tak v prvom rade ma to mrzí 😞 a v druhom asi by som to prekonzultovala s lekárom že čo teraz či sa nemáš zastaviť

autor
22. apr 2024

@angeli121212 jasne ale prsia ma dnes strašne bolia ja fakt neviem a menzes nikde 🥺

angeli121212
22. apr 2024

Mne sa napr stalo že sa mi menštruácia posunula o dva týždne. Nebola si tento mesiac chorá alebo vo veľkom strese?

autor
22. apr 2024

@angeli121212 práveže nie , objednala som sa tak stredu uvidím.

angeli121212
22. apr 2024

To bude najlepšie aspoň budeš vedieť čo a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre