Menzes mi mešká 10 dní. Ide o mimomaternicové tehotenstvo?

ivetka1445
31. aug 2024

Ahojte MS my mešká 10dni mala spravila som test a duchoval najprv po troch dňoch som test opakovala a bola druhá čiarka silnejšia no dnes som si spravila test ďalší už je dnes 10den čo mi mešká a tá čiarka ešte stále nieje rovnakéj farby ako testovacia ... Picha ma sem tam v jednom boku aj v druhom je mozne že to hcg stúpa pomaly a že to môže byť mimo ? Lebo ja si myslím že už by mali byť v rovnakej farbe či ?

anjelicek26
31. aug 2024

Daj fotku testu, dolezite je, aby silnela, uplna dialnica to hned byt nemusi... ked bol duch az po troch dnoch meskania - tak sa ti to cele celkovo posunulo podla mna a nie je dovod na stres...

katariiinkaa
31. aug 2024

@ivetka1445 zbehni si na odbery hcg ako samoplatca a budeš vedieť presne na čom si, vyhneš sa aspoň tomuto zbytočnému dohadovaniu a stresu. Ja som takto chodila do medirexu pri oboch tehu - má sa ísť aspoň 2x - obdeň aby si videla ako hcg stupa. Ja som mala prve tehu mimomaternicove, teraz druhe je už v poriadku. Držím palce 🙏

ivetka1445
autor
31. aug 2024

@anjelicek26 tie predošlé nemám ale tento som si robila pred chvíľou ale si myslím že by mala byť už rovnakej farby či ? Záleží aj od toho kedy robím? Viem že ráno je to najlepšie no asi sa zbytočne stresujem Alebo neviem či je to ok podľa kalkulačky a podľa Ms by som mala byť 5+0

ivetka1445
autor
31. aug 2024

@katariiinkaa asi aj tak bude lebo môj dr má dovolenku do 9teho k zastupujúcemu nechcem ísť lebo je to ehm ... Ale asi to takto vyriešim ďakujem pekne🙏

katariiinkaa
31. aug 2024

@ivetka1445 drzim palce nech to dobre dopadne ❤️ takto inak vyzerali moje testy pri mimomaternicovom. Nakoniec boli po nejakom čase rovnako silne, ale trvalo to dlho a hcg stupalo naozaj pomaly. Mojej gyn sa to vtedy odzaciatku nezdalo..

katariiinkaa
31. aug 2024

@ivetka1445 a toto boli testy teraz, pri prosperujúcom tehu

ivetka1445
autor
31. aug 2024

@katariiinkaa ďakujem ti pekne ♥️ ja si myslím že to nebude okej .. ak sa môžem opýtať aj si špinila alebo krvácala pri mimo. ? Alebo bolesti či ? Ako si sa celkovo cítila ?

katariiinkaa
31. aug 2024

@ivetka1445 vieš čo, mne prišlo špinenie v deň očakávanej ms. Potom to prestalo. Okrem toho som sa cítila úplne v poriadku, žiadne bolesti, krvácanie no proste nič.. a to sme cakali asi 3-4 týždne kým ma gyn poslala do nemocnice na pozorovanie kvôli pomaly stúpajúcemu hcg a kvôli tomu, že na sone nevidela nič ani v maternici ani mimo nej. Najvyššie hcg som mala tuším necelých 1300. V nemocnici na sone našli asi na 2. deň niečo maličké vo vajcovode - vtedy mi zástupca primára povedal že on by počkal ci sa s tým telo same nevysporiada, keďže určite to odumrelo hneď na začiatku keďže to nebolo poriadne ani vidno a všimol si to až tretí doktor čo ma pozeral, ani on si nebol istý čo to je. Vtedy som už začala cítiť jemne bolesti na tej strane - neviem či to bolo placebo alebo sa to začalo posúvať alebo čo, ale od toho ultrazvuku to začalo. Deň na to sa mi spustilo krvácanie (ako ms) a hcg začalo chvalabohu klesať same. Po 3 dňoch už nevideli na sone nič. Zástupca primára hovoril že niekedy sa s tým takto v začiatkoch telo dokáže popasovať same, že to vypudí do brušnej dutiny a tam sa to same vstrebe. Dovtedy som žila v tom, že je nutne to riešiť operačne.. Ale určite ešte nezúfaj, vobec to nemusí byt v tvojom prípade tiež mimomaternicove 🙏 uvidis ako sa to cele vyvinie. Ale aj keby bolo, tak keď ta mozem aspoň trosku podporiť, hneď druhý cyklus na to som otehotnela znovu a zatiaľ je všetko v poriadku - sme 14tt aktuálne ❤️🙏

ivetka1445
autor
31. aug 2024

@katariiinkaa to má mrzí ale aspoň že ťa teda neoperovali tomu by som chcela predísť aj ja a k terajšiemu trhu gratulujem hlavne veľa zdravia ♥️

bessdonna
1. sep 2024

@katariiinkaa juj toto co je?fotky testov nahrate do ff?

katariiinkaa
1. sep 2024

@bessdonna do Premom, je to super. Dajú sa tam nahadzovat aj ovu aj tehu testy, takto to mám všetko na jednom mieste.

zuzi0911
1. sep 2024

Nemusí to byť vibec nič zlé...mne testy nesilnili moc a mam zdravého chlspcela ..čiže tie testy hmm ono je to super vec ale vie to aj kvalitné vystresovat ...

Bude to v pohode ..neboj

maartiinaa11
1. sep 2024

@ivetka1445 ahoj ja som také čiarky mala na pepine. Nesilneli dokonca niekedy sa mi zdali slabšie druhý deň také iste proste somarina. Potom som si urobila iný test palickovy 25tkovy a tam koľajnice aj digitálny ukázal pekne podľa mňa to bude testom. Skus iný

bessdonna
1. sep 2024

@katariiinkaa perfektne,ja mam len ff,dufam,ze aj tam sa bude dat.aj ked neviem,ci vobec budem mat co😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre