Menzes mi mešká 10 dní a dnes bol test negatívny

zuzka1620
3. júl 2020

Zdravím....MS mi mešká 10dní, bazálna teplota je už 7. deň na 37.2°C, dnes poobede test s vysledkom NEG..Môže ísť o cystu alebo iný problém??Viem, ze iste je ist k Dr., ale pre zaujimavost, ci nema niekto skusenost...

bona69
3. júl 2020

A merias celý cyklus? Nemôže byť len posunutá ovulka, preto ti ešte test neukazuje

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielinaa
3. júl 2020

podla bazalky by si mala byt tehu. Nemoze byt ze len test neukazal? 🙂 A kolky den si od ovu? Lebo vraj 23 dni od ovu ked je teplota hore, je to jasny znak tehotenstva aj bez vykonania tehu testu, tak neviem. Len toto je smerodajne, len ak si si merala bazalku pocas celeho cyklu, aby si pekne videla tie 3 vysoke teploty oproti poslednym siestim nizkym, kedy ovu prebehla posledny den nizkej teploty. A samozrejme sledovat hlien. Co som citala tak pri cyste je skor falisne pozitivny test, nie negativny

zuzka1620
autor
3. júl 2020

@bona69 nie, nemeriam celý cyklus. Ale, keď som bola tehotná s dcérou, tiež som si merala bazálnu teplotu len 8 dní a test vyšiel pozitiv. už na 3 deň od očakávanej MS....Možno ešte dorazí, ak nie najistejšie bude ísť k Dr. Ďakujem za odpoveď😊

zuzka1620
autor
3. júl 2020

@danielinaa netuším🤷‍♀️bol to pepino test 10mu/ml, takže citlivejší na HCG. Podľa MS kalendára by malo byť od ovu 24deň, ale teplotu som si nemerala celý cyklus. Ale, keď dom bola tehotná s dcérou, mala som také tie prvé príznaky tehotenstva ešte pred MS. Začala som merať bazálku asi 8 dní a na 3.deň očakávanej MS bol test POZITIV. Teraz nepociťujem nič také typické, ale tak som to mala aj pri synovi. Som len uplakaná, mením nálady a unavená. Možno ešte neskôr testovať a keď nič, tak určite dr. to istí😊ďakujem za odpoveď, to s tou cystou ma prekvapilo, som to nevedela😊

danielinaa
3. júl 2020

@zuzka1620 no to uz len cakat, lebo na tieto pravidla by si sa mohla spolahnut len ak by si merala cely cas. Alebo teda ked si poznas cyklus, ze to tobis nejaky ten piatok, staci par dni pred ocakavanou ovu, potom pockat na 4 vysoke teploty a potom uz netreba, pripadne az ked nedorazi ms, kontrovat ci je teplota stale hore. Ked je furt hore, je realna sanca ze si tehu, ked klesne prudko dolu, menzes pride este v ten den, alebo na druhy.

danielinaa
3. júl 2020

inak dievcata chvalili mamatest ze je najlepsi. Kupis v lekarni. Ten pepino je z lacnejsich, tak vraj nie je taky dobry.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre