Menzes mi mešká 10 dní

simasonorinova
10. okt 2021

Dobrý deň, mešká mi už menštruácia 10 dni. Vzdy ju mavam pravidelnú len teraz mi mešká 10 dní. 26.8. Sme mali s partnerom pohlavný styk no neurobil sa do mňa. Styk bol viac krát. Výtok som mala dlhy trval týždeň. A čítala som tu nejaké diskusie o tom že zena v tehotenstve nevie stlačiť brusko alebo teda stiahnuť. Vzykne ma bolieť v podbrušku. Skúšala som si robiť aj tie nejaké tehotenské domace testy a negatívne boli. Prosim vás mohli by ste mi poradiť.

dadulamamula
10. okt 2021

Nejaké domáce tehotenské testy? To sú prosím aké? Jediný test, ktorí poznám na tehotenstvo je taka krásna palička z lekárne, ktorá bud ukáže tehu alebo nie, a potom odber krvi na hcg... Dnes je 10.10. Takže ak by si bola tehu tak test by ti ukázal keď si naposledy mala styk 26.8 to je už skoro 2 mesiace od pohlavného styku.. Možno hormóny? Aj mne tento mesiac meškali 7 dní, a to som ich mala ako hodiny :/

noemikatka
10. okt 2021

@simasonorinova ak sisi ešte nerobila test z LEKARNE tak šup do toho👍

simasonorinova
autor
10. okt 2021

@dadulamamula testy domáce su napríklad také so soľou s cukrom. Lebo som nemala príležitost si kúpiť normálny test. Tak som improvizovala. Tak ešte pockam ešte do 15.10 vtedy mam mat menštruáciu. Brucho mi nerastie a viem si ho stiahnuť až tak ze mi vidno rebrá. Pockam a potom si kupim test.

dadulamamula
10. okt 2021

@simasonorinova tak mešká ti menštruácia a ma ti prísť 15? Tak mešká ti ta z minulého mesiaca alebo? Teraz nechápem.. Ak ti neprišla menštruácia už v septembri tak co už nesusdis u lekára??
Domáci test soľ cukor? Prepáč ale to počujem prvý krát... To neexistuje, test kúpiš v dmke za 2 eura sú spoľahlivé.. A co s tým má brucho? To ze ho vieš stiahnuť nie je znakom tehotenstva ani znakom toho ze tehotná si.. Brucho rastie až neskôr nie hneď.. Koľko máš prosím ta rokov?

dadis
10. okt 2021

@simasonorinova Uz som myslela, ze som počula vsetko 😂😂. Podla mna si tehotna, to s tym bruchom je blbost ako hrom.

noemikatka
10. okt 2021

@dadis 😆😆😆😆😆

simasonorinova
autor
10. okt 2021

@dadulamamula Menzes v septembri som mala mat 30.9. Ten mi mešká 10 dni.

alica28
10. okt 2021

@simasonorinova A ako si vypočítala že ti má ďalší menzes prísť 15.10.??

simasonorinova
autor
10. okt 2021

@alica28 mam aplikáciu v telefóne ale ta mi to podľa zle ukazuje podľa aplikácie ju mam dostať 15.10.

alica28
10. okt 2021

@simasonorinova A aky máš dlhý cyklus?

dadis
10. okt 2021

@simasonorinova Aky dlhy cyklus mas? Lebo ak ti mal prist 30.9...tak ten styk si mala pocas menstruacie? Alebo tesne pred menstruaciou? Od styku si teda menstruaciu mala?

veronice
10. okt 2021

@simasonorinova zlata moja, vykasli sa prosim ta na aplikacie a domace testy so solou a cukrom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ bez si hned kupit NORMALNY TEHOTENSKY TEST z lekarne alebo z dmky alebo aj v inych obchodich maju, PRECITAJ SI NAVOD NA POUZITIE a urob si test. Vsetko ostatne su len dohady. Ak ti mal menzes prist 30.9.,test ti uz ukaze - bud dve ciarky a si tehotna, alebo ti ukaze len jednu a tehotna nie si. V tom pripade kontaktuj svojho gynekologa ktory ti uz povie co dalej.

dadulamamula
10. okt 2021

@simasonorinova počuj moja, kedy si mala posledný menzes? Kolkateho? Kedy bol posledný styk?

sense
10. okt 2021

Ak si mala mat ms 30.9 tak ho nemôžes mat zas 15.10 a ak mávaš 15dnove cykly tek potom smer lekár pretože len lutalna fáza trvá 12-16dni. A aplikácia ťažko pozná tvoje telo.

simasonorinova
autor
10. okt 2021

@dadis styk som maka počať menštruácie a už mi koncila. Nie nemala som

simasonorinova
autor
10. okt 2021

@dadulamamula poskedny menzes bol 20.8.a skoncil mi 26.8. Od vtedy som menzes nemala.

veronice
10. okt 2021

@simasonorinova ak si mala posledny menzes (zaciatok) 20.8., uz si mala byt davno u lekara. Ci bude tehotensky test pozitivny alebo negativny CHOD K LEKAROVI. Hned zajtra mu volaj.

dadulamamula
10. okt 2021

Ak si mala posledný menzes 20.augusta, nie je možné aby si ho mala po cykle 29.septembra to by si mala 41 dňový cyklus?????? Skus spraviť ten test, ale myslím si ze tam bude skôr hormonálna porucha ako tehotenstvo...

simasonorinova
autor
10. okt 2021

@dadulamamula Dakujem že ste mi odpísali a pomohli. Skúsim vaše rady použiť a skúsiť ich. Ďakujem Vám ešte raz. ❤️

dadis
10. okt 2021

@simasonorinova Podla mojich vypoctov ti menzes meska 3 tyzdne. Ak si ho mavala pravidelny, tak tehotenstvo je najpravdepodobnejsi dovod. Ani si nekupuj test, rovno zajtra naklus ku gynekologovi. Pri 3 tyzdnovom meskani ti rovno spravi sono a hned budes vediet, na com si.

maminkadeticiek
10. okt 2021

Prepac ale ty si taka trosku duchom pomalsia,vsakze?

domka222
10. okt 2021

@maminkadeticiek taká jednoduchšia 😃
@simasonorinova to s bruchom si ma dosť pobavila. Ešte v 30tt dokážem trochu stiahnuť brucho a ty to nedokážeš už teraz? 😂

sense
10. okt 2021

@simasonorinova takze ak si mala poslednu ms 20.8. Tak ti mešká dlhšie ako 10 dní. Ja by som v tvojom prípade žiaden test nerobila už à šla k lekárovi pretože bud si tehotna alebo máš zdravotný problém. Zvlášť ak mávaš pravidelný cyklus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre