Menzes mešká a test je negatívny

miska7754
18. okt 2021

Ahojte snazime sa o babo a piatok som mala dostat menzes a doteraz neprisiel a v nedelu rano som si robila test a negativny stretli ste sa uz niektora s tym?

katarina9593
18. okt 2021

@miska7754 áno.. minulý mesiac som to mala dostať 29.9. no nič meškalo mi to test negatívny a 1.10. mi to prišlo ...

miska7754
autor
18. okt 2021

@katarina9593 mne uz od piatku meskaju

ailiba
18. okt 2021

@miska7754 skus zajtra znovu testovať, ale samozrejme, stáva sa to. Občas môže ms aj meškať. Stres, choroba, zápal, zmena stravy...

katarina9593
18. okt 2021

@miska7754 tak skús ešte zajtra test a uvidíš a ako píše hore kočka môžu byť dôvody rôzne stres choroba prechladnutie

gubcikova
18. okt 2021

U mňa MS mala prísť 24 neprišla testy negatívne a prvý pozitívny až 6teho druhý mesiac

miska7754
autor
18. okt 2021

@gubcikova
@gubcikova ahaa no ja som mala dostat piatok a doteraz nic v nedelu som si robila teat. Anegativny.. A dneska len na nohaviclach teocha spinenie hnedy vytok a teraz uz nic aj ked sa utieram na toaletnom nic

gubcikova
18. okt 2021

@miska7754 no ja už mám doma skoro 10rocneho takto takže moja staršia skúsenosť.ja som vtedy mala poslednú MS 24.4 a prvý pozitívny prišiel až 6.6 a keď som šla potom k dr.bola som 7+3 bola som v šoku nakoľko testy dovtedy negativne.ale tak podľa mňa som bola 5+3 lebo aj tak malý na sone vždy zaostával o 2tyzdne ale stále sa držali MS.

miska7754
autor
18. okt 2021

@gubcikova jaaaj no ktovie ale mna ani brucho neboli niic ako keby idem kramy dostat vobec

ivka151092
18. okt 2021

@miska7754 mne môj lekar povedal že ak mi bude meškať menzes, prvý test si mám spraviť po týždni. Skôr by som si nerobila 🤷‍♀️

kkovacovak
18. okt 2021

@miska7754 možno si si robila test moc skoro a tehotná nakoniec si. A možno len skrátka mešká. Veď sú to len 3 dni. Choroba, stres atď a mešká hneď.

stevvvka
18. okt 2021

To spinenie moze byt uhniezdovanie ale aj rozbiehajuca sa ms.

gubcikova
18. okt 2021

@miska7754 ja som nemala žiadne príznaky.teda okrem jedného bolo mi zvláštne zrazí spať na bruchu 😁

opuska
19. okt 2021

jasne, bezne to tak bolo. ale skor som to pripisovala stresu, strave a vsetkemu naokolo co sa dialo. takze kludne ti mozu len meskat a dostanes ich neskor 🙂 este chvilku pockaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre