Menzes mešká 3 dni a test je negatívny. Mám čakať?

mina470
6. mar 2013

Dobrý deň
Robila som si test a vyšiel, že nie som tehotná a MZ mi mešká už 3 deň a mávam ju nepravidelne. Mám počkať do konca mesiaca ?

gubcikova
6. mar 2013

kedže máš nepravidelnú MS tak ako vieš že mešká?

monusik73
6. mar 2013

pockaj este 5 dni alebo tyzden a zopakuj test ak vyjde opat negativny tak potom nie si tehu a ak menstruacia bude meskat tak chod doktorovi on bude vediet co ti je aj mne tak meskala pred dvoma mesiacmi cakala som 11 dni a neprichadzala tak som isla doktorke pichla mi agolutin aj sono mi robila a tam zistila ze mam cystu 4 cm

cerez
6. mar 2013

Meškanie MZ 3 dni je krátka doba, aby ti test ukázal pozitivitu. Píšeš, že mávaš nepravidelnú, tak 3 dni ťažko nazvať, že ti mešká MZ. V tvojom prípade počkaj týždeň aj 10 dní.

misza1
6. mar 2013

me se test ukazal pozitivni az 2 tydny po vynechani a to jen takovy dusik🙂 jeste vydrz a zkus pozeji

muaythai
13. jan 2014

Ahojte ako sa sem da dat foto?dnes som si robila tt a chcem vediet váš nazor

dorotea2
13. jan 2014

@muaythai Ahoj. Musíš mať fotku uloženú v mobile alebo počítači. A dole pod tým oknom kde odpisuješ je také zelené + a že Pridaj fotky. A tam si už nájdeš fotku, ktorú chceš pridať. A inač, toto je len otázka (nie diskusia, čiže sem môžeš pridať odpoveď iba raz, skús napr. túto tému, tam baby pridávajú testy https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/duch-na-teste/ ) Som zvedavá 🙂

sunshine85
13. jan 2014

muaythai
sem uz fotku nepridas, kedze je to otazka a na nu mozes len raz odpovedat. Ale ked budes chciet najblizsie pridavat, tak tu ako pises odpoved, tak vpravo dole je take zelen + Pridaj fotky a na to len kliknes a nahras foto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre