Menzes a nevoľnosť. Môže to byť tehotenstvo?

luli552
10. mar 2022

Ahojte baby som tu nová, ale nemam sa na koho obratit a nechcem aby si o mne niekto myslel že si namyšlam ale chcela by som sa opýtať. Teraz v utorok 8.3. som dostala menštruáciu. A včera večer 9.3. už bola uplne slabunká. A dneska mam skôr pocit že je to len hnedkasty vytok. A od včera večera mi je dost zle. Pichá ma aj v podbrušku, zbieraju sa mi sliny a je mi aj dost zle..môže to byť hormonálna nerovnovaha? Alebo aj tehotenstvo? Ale testik vyšiel neg.

deti95060810
10. mar 2022

tehotenstvo isto nie..

luli552
autor
10. mar 2022

@deti95060810 ďakujem za radu

vlada2401
10. mar 2022

@luli552 môže kľudne aj nemusí,ja som dostala menštruáciu,až po troch dňoch mi doplo,že je nejaká slabá,väčšinou som silno krvácala,spravila som si test a tam dve čiarky....tak uvidis počkaj nejaký čas,sprav si ďalší test, poprípade navštív gynekologa

lucia7933
10. mar 2022

skús test o par dni, a potom by som asi navštívila dr.

luli552
autor
10. mar 2022

@vlada2401 ešte som aj dostala ten menzes skorej o 8dní ako by som mala dostať. Uvidime teda čo to spravý o par dni.

x_mery_x
10. mar 2022

@luli552 tak mozno to je uhniezdovanie, no uvidis o 10 dni 🙂

luli552
autor
10. mar 2022

@x_mery_x o 10 dni? To nevydržim😂 spravim si test aj skôr ako 10 dní..ale nechcem predbiehat možno si to len domyslam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre