Menzes a možné tehotenstvo

10. feb 2023

Ahojte. Snažíme sa o babo už nejaký čas. Minulý mesiac mi vyšli pozitivne testy pár dni pred MS, deň pred MS už boli negatívne. MS som mala normálnu, akurát som nemala moje typické príznaky (nafúknuté brucho, bolestivé a zväčšené prsia). Posledné 2-3 dni mi je strašne zle (MS skončila minulú sobotu). Napína ma zo všetkého, brucho nafúknuté, z ničoho nič mi je na zvracanie, stále musím niečo žuť lebo inak mi je otrasne a migrény mám už dlhšiu dobu.
zažili ste niečo podobne? Oplatí sa testovať?

kiki68
10. feb 2023

Otestuj to este, mne sa to nejako nezda. Ze ci napriek ms sa nieco neudrzalo alebo nepodarilo. No drzim palce.

lopticka001
13. feb 2023

ahoj , chcem sa spytat ? Mna tiez bolia neskutocne prsia uz asi 3 tyzdne ale menstruaciu som mala len 3 dni , co inak mam 7 dni , test som si robila ale neukazalo . Inal prsia ma nikdy neboleli ani pri menstruacii .Co myslite pockat este a spravit zas test? Dakujem za radu .

floki1994
13. feb 2023

Urob test...predtym bud chybne testy, biochemicke alebo sa tehotenstvo udrzalo..treba testovat 🙂

floki1994
13. feb 2023

@lopticka001 ked boli testy negativne a bola MS tak podla mna tehotna nie si...prsia mozu boliet aj z rozhadzanych hormonov 🙂

lopticka001
13. feb 2023

@floki1994 kamoska mala menzes 4 mesiace 🙂

floki1994
13. feb 2023

@lopticka001 aj moja sestra prvych 6 mesiacov..ale mala pozitivny test ;)

dzordzy
24. feb 2023

@floki1994 ja som mala prvé dve tehotenstva 3 mesiace menzes potom pri ďalších dvoch mi neprišiel menzes je to rôzne ja mám teraz po potrate s kyretom v 11 týždeňi prestalo sa vyvíjať a ani srdiečko už nebilo po 5 týždni menštruácia a tiež mam pocit na zvracanie bolesti križov a podbruška mali sme styk asi 4 krát po dvoch týždňoch po kyrete na druhy týždeň idem k lekárovi tak uvidím

floki1994
24. feb 2023

@dzordzy vsak jasne je to individualne...a aj si si urobila test po kyrete kym ste sa zas zacali snazit? Ci hcg uplne kleslo lebo sa stava ze kyret neurobia dokladne...aj tak dost rychlo ste na to isli ale kazdeho osobna vec...aspon dva cykly po kyrete by sim pockala so snazenim aby sa maternica spamatala a vajicko sa malo kde uchytit kedze stielka je po kyrete slaba..drzim palce aby sa to uz nezopakovalo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre