Menzes a aj napriek tomu tehotná?

89kiki
31. dec 2020

Ahojte.Prosim Vas,mala som normalne 2dni kramy,dalsi den uz len trochu.Mozem byt napriek tomu tehotna?4dni cca mi je strasne nazvracanie,nemam chut do jedla..vdaka

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1
31. dec 2020

Je to kludne mozne. Ja som pri prvom mala normal menstruaciu jeden mesiac. Dalsi mesiac nic a potom co vynechala som zistila ze som tehotna

89kiki
autor
31. dec 2020

@mima1 normalne si mala kramy?ci len spinenie?aj si mala prvy mesiac priznaky nejake?

mima1
31. dec 2020

Normalne menzes ako mavam. Priznaky som si vtedy vobec nevsimla az spatne ked som zistila ze som tehotna som zacala premyslat ze strasne ma boleli prsia a vsade som spala kde sa dalo 😂

89kiki
autor
31. dec 2020

@mima1 aha 😄 dakujeem ti pekne.Mna len trochu bolia prsia,ale hocico zjem je mi ptm zle a ked si spomeniem spatne na jedlo tak konec 🤭 unavena som,ale to asi z maleho 🙈😄

elizabet173
1. jan 2021

@89kiki ja som nemala priznaky spiciatku ziadne a menzes som mala, normalne, mozno o den kratsie, ale to sa mi stavalo aj inokedy. A bola som velmi sklamana, ze nie som tehotna ( netusila som opak), lebo sme sa o dietatko snazili. Nakoniec bolo vsetko inak 🙂

89kiki
autor
1. jan 2021

@elizabet173 aj my sa snazime o babo ☺️ Zajtra si kupim test,aby som si bola ista..ako ja som mala vo vacsine menzes tych 5-6 dni..trz uz na 3.den som mala trochu krvi a 4. Den nic 🤨 a ako si prisla nato ze si tehotna?

elizabet173
1. jan 2021

@89kiki asi dva, tri tyzdne ( uz si to presne nepamatam) mi zacalo byt priserne zle, zvracala som doobeda nonstop...

89kiki
autor
1. jan 2021

@elizabet173 aha dakujem ti pekne za odpoved 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre