Menštruačné kŕče, 11 DPO a negatívny test

26. júl 2023

ahojte. Dnes 11 dpo, test biely, negativny ale od rana mam pocit ze mi prichadza menstruacia, mám slabe menstruacne krce bez vytoku alebo krvacania. Vacsinou mi chodi MS tak na 14-15 dpo, mam 30 dnovy cyklus. Môžu tie krce znamenat este tehotenstvo aj napriek uplne negativnemu testu? ďakujem

mici88
26. júl 2023

Treba ešte počkať a zopakovať test o pár dní.

bejka90
26. júl 2023

Ahoj.som na tom podobne. Len ja som dnes 12 dpo a mam dnes ajtermin ms, a menstruacne krce mam uz asi 3 dni, hlavne v noci take silne az s ana to budim, vcera mi dokonca bolo az na zvracanie v noci. Ale meriam si aj bazalnu teplotu a ta isla ukazkovo dole :D takze ja mam len velmi silne oms stavy:( takz eu mna sa uz 3 dni pred terminom rozbiehaju tie krce. Ale nemusi to byt tvoj pripad, kazda sme ina 🙂

autor
26. júl 2023

@bejka90 myslim si ,že to bude aj moj pripad.. tie krče mam cely den bez prestavky, take jemné. Ale určite som už také mala, len sa na to nepamätám. Ak je test negativny tak nemam šancu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre