Menštruačné bolesti po ovulácií

liamake
17. sep 2024

Ahoj, mal niekto niečo podobne? V čase ovulácie sme mali pohlavný styk (snažíme sa o ďalšie babo) 12.9. Od cca 2ho dňa mám bolesť brucha ako pri menštruácii, niekedy silnejšia a niekedy slabšia, spinenie nemam ziadne + bolest krizov. Nestretli ste sa s tym?

mariavalacsai
17. sep 2024

@liamake ja som mala podobne, cca tyzden po ovulacii, a som tehotna 🙂 drzim palce 🙂

glade22
17. sep 2024

Prechladla si
Ja inak rozmýšľam, že ako si ženy to otehotnenie vlastne predstavujú...lebo 2 dni po oplodnení ešte ani tvoje vlastné telo poriadne nevie, že si tehotná a tu sa už pomaly popisujú príznaky 6.mesiaca tehotenstva
Ja viem, že asi veľmi túžiš po bábätku a si zvedavá, ale tu sa v tomto štádiu nič nedozvies...polovica žien ti napíše, že mala také príznaky, druhá polovica, že nie...tie ktoré tomu trochu viac rozumejú si pomyslia svoje a ty aj tak budeš musieť počkať, či menzes príde alebo nie.

liamake
autor
17. sep 2024

@glade22 bola som už tehotná, viem ze to nieje za 2-3 dni. Pytam sa či mal niekto podobné bolesti keďže taketo som nemala nikdy, nie kvoli tehotenstvu. A nie, neprechladla som bola som dnes k lekarke radšej keďže som mala dávnejšie aj cystu. V prvom rade riešim zdravie a nie či som tehotná keďže to by som vôbec tak skoro nemala priznaky 😀

glade22
17. sep 2024

@liamake tak tvoja téma je v skupine Som tehotná? A píšeš, že sa snažíte, tak som predpokladala, že hlavne to ťa zaujíma, či to môže byť tehotenstvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre