Menštruačné bolesti alebo tehotenstvo?

maja367
8. jan 2019

Už 4 deň mi mešká menštruácia. Ale už týždeň mám také tie menštruačné bolesti a posledné dni by som povedala že silnejšie a menštruácia niekde.
Môžu byť menštruačné bolesti tak dlho? Vôbec nemávam bolesti takže neviem či čakať svoje dni alebo tehotenstvo?

lucinika
8. jan 2019

@maja367 a co tak test? Moze to byť aj tehu, pri oboch som mala pocit ako kebyže ma prísť menštruácia a nakoniec som bola tehotná.

dajulka01
8. jan 2019

@maja367 ja som mala tiež menštruačné Príznaky a bolo to tehu... Test si urob a budeš vedieť naisto ja som si ho robila na 5 deň meškania a boli tam krásne dve ciarocky... Takže predovšetkým skus test a budeš vedieť na 100 percent.... 😉

lucinika
8. jan 2019

@maja367 a tie bolesti mi trvali myslím až do 3 mesiaca

maja367
autor
8. jan 2019

@lucinika test som si robila negatívny.ale pri dcérke som malá pozitívny až po týždni keď meškali

maja367
autor
8. jan 2019

@dajulka01 test negatívny ale pri dcérke mi ukázal až neskôr po týždni

dajulka01
8. jan 2019

@maja367 tak skus o tyzdeň... Ale myslím si ze nie je na škodu si ho urobiť nie každá žena má rovnaké tehotenstva možno teraz by ti ukázalo... Skus určite zajtra 😊

maja367
autor
8. jan 2019

@dajulka01 skusim rano uvidime ci pride menstruacia alebo nie . len divne aby menstruacne bolesti tak dlho trvali , chodim kazdu chvilu na wc ci uz nehodou a nič . Urobim rano a ak nič tak necham tomu asi volny priebeh. dakujem

dajulka01
8. jan 2019

@maja367 možno sa to len trocha poposuvalo.... Ja som mala to isté každú chvíľu šla na WC ci to prišlo dokonca som mala aj pocit takého teplého ze už prišlo šla na som WC a stále nic... Ja som od začiatku vedela ze budem tehotná ako mi ms meskala už 2 deň tak mi to bolo podivné a 5 už som robila s istotou ze som... Pokiaľ máš pravidelne čakaj tehu pokiaľ nie nemáš sa čoho báť ale test si určite urob, daj vedieť ako to dopadlo potom.... Nemáš zaco😊😊

maja367
autor
8. jan 2019

@dajulka01 beriem duphaston takze mam 28 sem tam jeden den vyskoci inak pravidelne uvidime bola som aj chora tak neviem mozno aj preto. ale aj pri prvom tehu presne pocas choroby sa podarilo uvidime .

dajulka01
8. jan 2019

@maja367 dúfam ze to vyjde držím palce 😊

katarinazavo
8. jan 2019

Dobrý večer chcem sa spýtať môže prísť pms aj o 3 týždne skor ? Vždy mávam týždeň pred menzesom a teraz už 3..hrozne ma prsia bolia na dotyk a podbrusko ďakujem

maja367
autor
8. jan 2019

@katarinazavo záleží veľa kedy bola ovulácia.

katarinazavo
8. jan 2019

@maja367 tak 1-2 januára a už pár dni po ovulaci mi je tak hlavne tie prsia

maja367
autor
8. jan 2019

@katarinazavo neviem príde mi to skoro na príznaky.ale ako sú výnimky každý sme iný.
Menštruácia bola kedy naposledy?

katarinazavo
8. jan 2019

@maja367 naposledy bola presne na štedrý deň

katarinazavo
8. jan 2019

Napadlo ma kvôli podbrusku aj prechladnutie...ale tie prsia normálne som zmätená z toho takto skoro ma ešte neboli

titla
9. jan 2019

@maja367 Ja keď som otehotnela, tak som mala akoby veľmi silné menštruačné bolesti už od 21 DC. Sama som bola prekvapená, že čo tak silné bolesti tak skoro veď MS mám prísť až za niekoľko dní (mávam bolesti aj pred MS, ale nie až tak silné). No a keď neprišla tak som si robila test a tam už dve koľajnice, ale zas ja mám ovu skoro. No a silné bolesti trvali asi do prelomu 5/6 tt.

maja367
autor
9. jan 2019

@titla mne začali bolesti asi 5 dní pred.a doteraz ich mám. Včera som už malá také silnejšie trošku ale až večer. Pótom som malá trošku takého tmavšieho hlienu ale bez prímesí krvy. Myslela som si že už dostanem ale stále nič. Test negatívny. Ak do piatku nedostanem urobím ďalší test a uvidíme.

katarina5194
9. jan 2019

Ja som tiež mala silné bolesti pred MS keď mal prísť. Ale už neprišla 😂😂

maja367
autor
9. jan 2019

@katarina5194 uvidíme či to bude aj náš prípad. Dnes nič nedošlo

katarina5194
10. jan 2019

@maja367 držím palce nech ani nepríde ☺️

lenveroni
17. júl 2021

Us tyzden mam menstruacne bolesty a menstruacia 2tyzdne mi meska moze to byt tehotestvo??.dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre