Menštruácia v rannom štádiu tehotenstva

kaciatkoparis
22. jún 2014

Ahojte chcela by som sa opytat kedze je zname, ze zena moze u zeny v rannom stadiu tehotenstva pretrvavat menstruacia, tak aka je?? Co je pre nu take charakteristicke? Alebo ako sa odlisuje od tej klasickej ?? Vopred dakujem 🙂

siska53
22. jún 2014

U mna bola slabsia a bezbolestna. Inak trvala bezny pocet dni..

vege1
22. jún 2014

Aj u mna trvala normalny cas. Len krvacanie bolo velmi slabe. Tusim aj bolesti som mala..

kaciatkoparis
autor
23. jún 2014

@vege1
@siska53 a obidve ste boli tehotne ?? No umna je to take iste mala som menstruaciu najprv prvy den trocha bolesti aj na sdruhy den iba troska a velmi slabu som mala skor len akoby krvavy vytok .. Myslite ze som v tom???

lulu369
23. jún 2014

@kaciatkoparis Ahoj, ja som tiež menštruáciu počas tehotenstva ale len raz. Bolesti som nemala vôbec, krvácanie bolo veľmi slabulinké (ale nebolo to špinenie) a trvala 5 dní...A dnes som už v 25 tt 😉

kaciatkoparis
autor
23. jún 2014

Ahoj jej no blahozelam a test si si robila vi u lekara si to zistila?

siska53
23. jún 2014

@kaciatkoparis ja si myslim,ze uz ano..my sme si davali pozor a len,podla urcitych indicii viem,ze uz sa tam asi nieco dalo.kedze som mala rozhafzany cyklus,ovulka mohla byt hocikedy a ja si spatne myslim,ze par dni ored ms a to sme akurat mali styk,co som si myslela,ze nam uslo. 🙂

kaciatkoparis
autor
23. jún 2014

@siska53 tak ale preco my obe testy ukazali negativny vysledok?? Vraj su tie testy ako tej dotycnej znacky fakt spolahlive tak neviem no

siska53
23. jún 2014

@kaciatkoparis to neviem..ja som si robila test az ked mi neprisla dalsia ms a aj to az po vyse tyzdnovom meskani... Cize vlastne som uz bola v 7.tyzdni vtedy,aj ked podla dr.som bola v 7,tt az u neho,co vlastne pri kontrole v 20.tt zmenil na cca o tyzden skorsi termin..prosto viem,ze som musela otehotniet len zopar dni,asi 3-5pred ms. A sedi mi to aj na ten upresneny datum a aj na datum,co sa maly chcel povodne,vypytat na svet. (len kvoli planovanej sekcii siel o den-dva skor a to sa mi uz vraj aj spustal porod.

alebo je iny dovod a tehu nie si,alebo si ten prupad,co aj tu podakttore,ze tehu boli,ale testy ukazovali opak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre