Menštruácia mi mešká cca týždeň

2. jan 2023

Prosim neodsudzujte ma hned ale meska mi menstruacia uz cca tyzden. Bojim sa odmerat. Styk sme mali (podla mna) mimo ovulacie tak tomu nerozumiem. Prsia mam nejake navrete/vacsie, pobolieva ma uzlina/pazucha. Zmeny nalad ani unavu nepocitujem. Myslite si ze to moze byt tehotenstvo alebo skor nastupujuca menstruacia?
Bojim sa otestovat sa.
Dakujem za pochopenie.

ivver
2. jan 2023

Neskusis sa otestovať ,nezistis....
Môže byť tehotenstvo, nemusí...

autor
2. jan 2023

@ivver skusim sa mozno rano z ranneho mocu

deti95060810
2. jan 2023

ťažko predpokladať... najlepšie spravíš ak urobíš test...držím palce nech to dopadne ako si to praješ ty...❤

beata_k
2. jan 2023

Nevyhnes sa tomu. Spav test a budes kludnejsia.

autor
2. jan 2023

Este taka blba otazka. Ale ked sme boli chory tak ovulacia ma tendenciu sa posunut? Ak ano na neskor? Prepacte ze sa mozno pytam hluposti ale bojim sa proste

ankare
2. jan 2023

Ty sexujes bez ochrany a nechceš byť tehotná? To nejde k sebe. A je jedno, či počas ovulácie,či nie. Teraz sa modli, aby si tehotná nebola a od budúceho cyklu pouzi antikoncepciu. preboha, buď zodpovedná.

eva233
2. jan 2023

Môže ti meškať aj kvôli chorobe aj zo stresu aj kvôli tomu ze si tehotná. Všetky predsa vieme, že otehotnieť sa dá aj mimo ovulácie, teda počas celého cyklu aj keď samozrejme počas ovulácie je to najčastejšie. Ak ste mali nechránený styk hocikedy, tak je tam šanca otehotnieť.

bejbs123
2. jan 2023

Cas vybrat vestecku gulu…

ar3m1s
2. jan 2023

My sa o babo snazime a minuly mesiac som bola po mesntruacii chora ... ked som vyzdravela tak sme sa pocas ovu. snazili nuz a meskala mi memstruacia 12 dni a testy negat. Menstruavia nakoniec dorazila. Cize nemusis sa nicoho bat moze ti to meskat aj kvoli chorobe 🙂

any_soj
2. jan 2023

Podľa čoho si sleduješ ovuláciu? Ak podľa kalendára (že proste počet dní cyklu ako máš bežne a niekde sa ti tam vypočíta ovulácia) tak to je absolútne nepresné. Ovulácia sa nijako nedá vypočítať. Dajú sa ale sledovať znaky plodnosti - hlien a bazalna teplota, aj krčok maternice prípadne. To len do budúcnosti, teraz jedine test. Pre info, ako funguje tvoje telo, kuk stránku lpp.sk
A áno, choroba, stres, čokoľvek ovplyvňuje hormonalny systém ženy a tým aj čas ovulácie. Počas choroby je telo náchylné ovuláciu oddialiť, lebo by nebolo dobré otehotnieť keď je telo oslabené, tak telo chráni potenciálne babčo.

autor
2. jan 2023

@ankare kto povedal ze nechcem byt tehotna?

autor
2. jan 2023

@any_soj dakujem za milu a normalnu odpoved.

rurutiax
2. jan 2023

A my si máme z prsta vycucať, či si tehotná alebo nie?😃 Môžeš byť, ale aj nemusíš. Najlepšie urobíš, keď si spravíš test a uvidíš ako si na tom. My ti tu asi ťažko poradíme, nemáme vešteckú guľu.

ankare
2. jan 2023

Prepáč, ja som pochopila,že sa bojíš otestovať,lebo nechceš byť tehotná. Ale Ty sa bojíš asi preto, aby si nebola sklamaná, tak?

autor
3. jan 2023

@ankare ano, som po strate totiz

autor
3. jan 2023

@rurutiax pojem vestecka gula je tusim oblubeny a tak originalny ach…keby si sa radsej zdrzala komentara ako pisat to co si napisala

domka222
3. jan 2023

Čo iné chceš poradiť? Sprav test, alebo čakaj, či príde 🤔

simonka15513
3. jan 2023

Sprav si kludne test a uvidis 🙂 my sme si povedali ze ideme skusit dalsie a hned na dalsi mesiac ked mi meskalo den som spravila test a uz boli ciarky 🙂 to ani neviem kedy mam ovulaciu .. skus drzim prsty

ivver
3. jan 2023

Tak čo,urobila si si ho ? 🙂

ankare
3. jan 2023

Prepáč ešte raz. Robila si si test?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre