Menštruácia mi mešká 9 dní

janussa69
29. máj 2024

Snažíme sa o bábätko, menštruácia mešká 9 dní, raz mi vyšiel duch, potom už len negatívne testy, mala by som si ísť po vyvolávačku? Mala som teraz stresové obdobie, už pred 2 mesiacmi mi úplne vynechala MS

miimss
29. máj 2024

@janussa69 a vieš kedy si mala ovuláciu? Určite by som hodila reč s gynekológom .... Hlavne ak sa snažíte o dieťa a takto ti hapruje ms, aby si neprichádzala o čas. Je možné že potrebuješ sa dať len do pohody a možno aj hormonálne.

pet888
29. máj 2024

Ak cyklus nie je pravidelny a nevies, ci mas nejake problemy, urcite sa chod poradit k lekarovi. Nie len na vyvolavacku, lebo to neriesi problem, ale zistit, ci ten nepravidelny cyklus je z dovodu nejakych problemov alebo to bolo len kratkodobe kvoli stresu.

janussa69
autor
29. máj 2024

Na gynde som bola pred troma týždňami, všetko je ok, nikdy mi MS nemeškala, ja to vnímam že je to kvôli stresu, mala som teraz ťažké obdobie

miimss
30. máj 2024

@janussa69 a robil ti aj krvné testy? Či len pozrel a zhodnotil že je všetko ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre