Menštruácia mi mešká 6 dní a mám extrémne bolesti

simca115
4. aug 2024

Ahojte .Snažíme sa o dieťa ale Posledné dva mesiace mám meškanie menzesu po 6 dní ale extrémne bolesti , že na zvracanie , točenie hlavy a furt akoby mali začať krámy ale nezačnú. Už som z toho zúfalá a neviem či ku doktorke s tým mám ísť aby ma neodpalkovala s tým že veď hormóny sú hormóny , podotýkam niesom v strese ani nič podobné. Ozaj neviem čo si o Tom mám myslieť 🫨

mantilka
4. aug 2024

@simca115 išla by som s tým, nech ťa skontroluje. Ja som mala pravidelný ale na konci hnedý výtok a nakoniec to bol zápal.

anketkarka
4. aug 2024

@simca115 poznám. Trápim sa takto už pár rokov. Mňa odpálkovali už všetci lekári, že však hormóny. Ale určite choď. Držím palce, aby aspoň Tebe pomohli. Ja už som to s lekármi vzdala. Mám už aj myómy.

pribinak
4. aug 2024

@simca115 chod nirmalne ku gyn., prečo by tá mala odpalkovat? Normálna gyn ti urobí prehliadku sono …

betulinka1
4. aug 2024

@simca115 tehotenský test si si robila? Lebo ja som isla na gyndu s tym, ze mam velke bolesti a menzes neprisiel. Jedla som uz aj v noci ibalgin, uz som si myslela, ze umieram. Ze urcite sa zase ozval krčok, mala som s nim problemy v minulosti. A bola som v 10 tyzdni 🤣🤣🤣, srdiecko uz bilo ako zvon a vo mne bol uz celkom velky zivot. Mesiace pred tym som normalne nacas krvacala. Tyzden gynekolog uz iba odhadol podla ultrazvuku.

simca115
autor
4. aug 2024

@betulinka1 vieš čo nie lebo som tak už nastavená že máme problém prirodzene otehotnieť tak to ani nerozmýšľam nad tým

erickatt
4. aug 2024

@simca115 tolkych bolo ze mali problem a zrazu BUM . Tak sup sup ocikat test a rano k dr.

simca115
autor
4. aug 2024

@erickatt zle som sa vyjadrila oni prišli len že dva razy po sebe dosť veľa meškali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre